1700501225
סניף דרום

אולמות התצוגה שלנו

סניף דרום

פרטי תקשורת:

 • 1700501225
 • עומרים 9 , עומר
סניף ירושלים

פרטי תקשורת:

 • 1700501225
 • שלמה הלוי 5, ירושלים (בניין בינת)
סניף מרכז

סניף קיבוץ גליל ים

פרטי תקשורת:

 • 1700501225
 • קיבוץ גליל ים, הרצליה (לאדריכלים בלבד)
סניף אייסרום בוקעתא

סניף אייסרום בוקעתא

פרטי תקשורת:

 • 1700501225
 • בוקעתא, רמת הגולן
סניף כפר ורדים

סניף כפר ורדים

פרטי תקשורת:

 • 1700501225
 • מעלה הגפן 16, כפר ורדים
רוצים לקפוץ לביקור?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  איך חימום רצפתי עובד?

  החימום התת רצפתי בבית מחולק למעגלי צנרת נפרדים לכל 12-15 מ”ר, המחוברים למרכזיה המצויה בכל קומה בבית.

  כל מרכזיה מחוברת ישירות למקור החום כגון: משאבת חום, תנור גז או מיכל סולר, אשר תפקידם לחמם את המים ולהעבירם אל המרכזיה, ומשם לצינורות התת רצפתיים.

  מהו חימום תת רצפתי?

  חימום תת רצפתי הינה תשתית צינורות יעודיים הפרוסה מתחת לריצוף הבית.

  התשתית מחוברת באמצעות המחלקים הראשיים למקור חום מסוגים שונים הממוקם מחוץ לבית, כגון: משאבת חום, תנור גז, תנור סולר, אשר תפקידו להזרים מים חמים לצינורות, להעברה יעילה של החום אל הרצפה ואל חלל הבית.

  קיימת אפשרות גם לחמם את הריצוף באמצעות גידי חשמל מיוחדים לחימום אשר מחוברים ישירות ללוח החשמל. שיטה זו מקובלת יותר לאזורי חימום קטנים כגון מקלחות וחדרים בודדים עקב עלות צריכת חשמל גבוהה.

  מערכת חימום תת רצפתי

  מערכת של חימום תת רצפתי מאפשרת ליהנות מאווירה מושלמת במבנה הסגור. המערכת מתאימה לבית, למבנים ציבוריים ולעסקים. את החימום אפשר להפעיל בקלות מנקודה אחת כאשר ניתן לשלוט בחללים שונים בנפרד, בהתאם לתכנון המקדים.

  צינורות אשר פרוסים תחת ריצוף הבית או תחת הפרקט מהווים את מחוברים למקור חום ומפזרים אותו ברחבי החלל. מקור האנרגיה המספק את החום יכול להיות משאבת חום, תנור גז או תנור סולר כשאלו מסייעים בהעברת מים חמים בצנרת. שיטת חימום נוספת היא גידי חשמל המחוברים ישירות ללוח החשמל ומחממים את הריצוף.

  למה צריך חימום תת רצפתי?

  חימום תת רצפתי משאבות חום מביא את היתרונות של המשאבה ושל המערכת שנמצאת תחת הרצפה. זהו פתרון אידאלי אשר מאפשר ליהנות מבית נעים וחמים בתצרוכת אנרגטית נמוכה. המשאבה מחממת מים כשהיא משתמשת באנרגיה מתחדשת ומנצלת אותה בצורה הטובה ביותר.

  משאבות חום יכולות לפעול לאורך זמן רב ללא צורך בתחזוקה או פעילות מיוחדת. השליטה בהן מתבצעת מהבית בלחיצת כפתור אחת ולאחר מכן הן מעבירות את האנרגיה לחימום הבית. המשאבה היא חלק אחד של המערכת כשהחלק הפרוס בבית הוא זה שמורגש בחיי היום יום.

  מה היתרונות בחימום רצפתי?

  חימום תת רצפתי מציע את כל היתרונות שאפשר לרצות בבית. ההתקנה מתבצעת באופן חד פעמי ולאחר מכן אין צורך בפעולות תחזוקה אלא פשוט הפעלה וכיבוי המערכת בהתאם לחיים בבית.

  בטיחות בחימום

  מערכת חימום תת רצפתית היא מערכת סגורה ובטוחה. אין דאגות לטמפרטורה משתנה, אין סכנה בהליכה יחפים וישנה הפרדה בין מקור האנרגיה למקור המפיץ את החום.

  חום עולה למעלה

  החום עולה באופן טבעי למעלה וברגע שמערכת החימום נמצאת תחת הרצפות או הפרקט מתבצע ניצול מקסימלי של האנרגיה. החום מגיע מהרצפה וממלא את החלל כך שכל נקודה בחדר היא בטמפרטורה הרצויה.

  נינוחות בבית

  הבית הרבה יותר נעים כשהחום מגיע מהחלק התחתון שלו ואפשר להתהלך יחפים ולא לדאוג מהטמפרטורה, גם ברצפה וגם כשיושבים בכיף על הספה.

  שליטה פשוטה

  קל מאד לשלוט במערכת, בהפעלה ובכיבוי שלה. אין צורך בפעולות תחזוקה לאורך הזמן ותודות לניתוק המערכת היא אמינה ויכולה לעבוד שנים רבות ללא כל התערבות.

  אפשרויות עיצוב

  מזגנים ואמצעי חימום שונים תופסים מקום בבית ומחייבים התאמה של הריהוט. חימום תת רצפתי אינו מגביל את אפשרויות העיצוב ומציע את האווירה הטובה והנעימה ביותר במבנה.

  מתי מתקינים חימום רצפתי?

  התקנת חימום רצפתי תתבצע לרוב בתהליך הבניה או השיפוץ. בזמן זה יש לקבל החלטות רבות הנוגעות לחיים בבית ולכל החלטה תהיה השלכה כלכלית והשפעה על היום יום.

  ההחלטה על מערכת החימום תשפיע על האווירה בבית, על עלות האנרגיה ועל התחושה שתהיה בסופו של דבר בכל חדר וחלל.

  במקרה שהבית כבר נבנה והתקבלה החלטה להתקין מערכת חימום רצפתי אפשר להתקין מעליה פרקט בכל עיצוב. התוצאה היא נינוחות, חום ועיצוב.

  תכנון מערכת חימום תת רצפתית

  הנחת מערכת חימום תת רצפתית מתחילה מתכנון נכון. לשם כך המתקינים ירצו קודם כל להכיר את המבנה, להבין את הדרישות האישיות ובהתאם יתחילו לתכנן היכן לפרוס את המערכת. בשלב זה, יתקבלו החלטות בנוגע למקור האנרגיה המיועד לחימום, אופן פריסת המערכת ונקודות השליטה כך שיהיו תואמות לחיי בית נוחים וחמימים.

  בסיום תהליך התכנון אפשר לאשר את העבודה ולגשת לביצוע וזאת בהנחה שהבית מוכן לכך. ככל הנדרש ההתקנה תתבצע בתיאום גורמים אחרים רלוונטיים אשר עובדים במבנה.

  כיצד פועלת מערכת חימום תת רצפתי?

  מבט על מערכת החימום מראה צורה של רשת צינורות הפרוסה תחת הרצפות או הפרקט של הבית. כל רשת מחוברת למרכזיה אשר יוצאת לתרמוסטט הנמצא בחלל החדר ודרכו ניתן לשלוט על הטמפרטורה. לאחר שהמערכת פרוסה והרצפה מונחת, אי אפשר לראות את הצינורות אלא רק לשלוט בהם בקלות וכמובן, להרגיש את הבית הנעים.

  ברגע שהמערכת פועלת, החום מתחיל לפעול ולעלות כלפי מעלה. כיוון שחום עולה באופן טבעי, התחושה היא של חימום שעובד בכל החלל. אפשר ללכת על הרצפה יחפים וללבוש בגדים קלילים בבית כי כל חלק מרגיש נעים. את תשתית המערכת יש לחבר למקור אנרגיה כאשר ישנן אפשרויות שונות שהכלכלית ביותר היא משאבת חום.

  הבטיחות של המערכת חימום תת רצפתית

  ישנם יתרונות רבים לבחירת מערכת חימום תת רצפתית כשאחד מהם הוא הבטיחות. כיוון שאין גוף חימום חשוף, אין כל חשש מפגיעה, גם לא בבית עם תינוקות קטנים שזוחלים על הרצפה. המערכת סגורה, אין כל חשש לחשיפה לחשמל והיא לא צוברת אבק כך שהיא לא משפיעה על איכות האוויר בבית.

  מעבר לכך שהמערכת בטיחותית, כיוון שהיא לא בולטת, היא לא משפיעה על העיצוב של החלל. למעט תרמוסטט שנראה ככפתור גדול, אין כל מגבלה וזאת בניגוד למזגנים או תנורי חימום גדולים. בשורה התחתונה, זהו פתרון אידאלי לבתים קטנים וגדולים, משרדים ולמעשה כל מרחב מחיה.

  תפעול ותחזוקת המערכת חימום

  תחזוקת המערכת. למעשה, אין כל צורך לבצע פעולות מיוחדות לאורך השנים. ההפעלה של המערכת נעשית מנקודה אחת (בבתים גדולים יהיו מספר נקודות שליטה, בהתאם לתכנון המקדים) ואין צורך בלימוד מיוחד כדי להפעיל אותה. מבחינת התחזוקה, גם אין כל צורך לדאוג כיוון שהמערכת לא חשופה לפגיעות.

  המערכת נמצאת תחת הרצפה ולכן היא לא חשופה לפגיעה. אי אפשר “לשחק” עם הצנרת והיא קבועה במקומה. אבק לא מגיע למערכת ולכן הוא לא משפיע עליה. אין כל ספק שזוהי המערכת הטובה והיעילה ביותר לחמם את הבית או כל חלל אחר שנמצאים בו מדי יום.

  מה היתרונות של חימום תת רצפתי?

  החום עולה למעלה, שליטה פשוטה, מגוון אפשרויות עיצוב, בטיחות בעבודה.

  איך מערכת חימום תת רצפתי עובדת?

  המערכת מחולקת למעגלי צנרת נפרדים שמתחברים למרכזיה הראשית, שכל המרכזיה מחוברת למקור החום.

  חימום רצפה

  מכירים את הרגע הזה? הרגע בו החורף שוב מגיע בהפתעה מוחלטת? הרגע בו אתם מבינים כי אין לכם למעשה אמצעי חימום יעיל ואפקטיבי בשביל לחמם את הבית בצורה הטובה ביותר? אז יש לנו פתרון עבורכם. חברת ‘עולם החימום’, מתמחה בהתקנה של חימום רצפה ומשאבות חום בשוק הנדלן ועבור לקוחות פרטיים.

  אם אתם מחפשים ליווי והדרכה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אם אתם מחפשים חברה המתקינה מערכות תוצרת החברות המובילות בעולם, כמו Samsung ו-Mitsubishi, הגעתם למקום הנכון.

  מה זה חימום רצפה ולמה הוא משמש?

  רגע לפני שאנחנו מתקדמים לצדדים האופרטיביים, אנחנו רוצים להסביר בכמה מילים מה זה חימום רצפה. מדובר על מערכת אשר מבוססת על עקרון פשוט. כל מי שלמד מדעים אי פעם, יודע כי חום תמיד עולה למעלה. כלומר, ההיגיון אומר כי אם נחמם את הרצפה, החדר כולו יהפוך חם ונעים יותר עם הזמן. איך אנחנו עושים את זה? בקלות.

  כל שעלינו לעשות זה להתקין צינורות מיוחדים, אשר מאפשרים לנו להעביר מים חמים מתחת לבלטות. כך, החדר כולו מתחמם בקלות והתוצאות מדברות בעד עצמן. בניגוד לפתרונות אחרים, אשר מתבררים פעמים רבות כבלתי יעילים, הרי שבמקרה הזה אנחנו מדברים על מערכת חסכונית באנרגיה, ידידותית לסביבה, אשר לא מאכזבת אף פעם.

  איך תדעו האם המערכת מתאימה לכם?

  במדינת ישראל מדובר על פתרון המתאים ממש כמו כפפה ליד. התקנה של המערכת רלוונטית לכולם. החל מלקוחות פרטיים המעוניינים ליהנות מבית חם, כלה באנשי עסקים המחפשים פתרון אפקטיבי לחימום המשרדים של החברה, כלה במי שמחפשים איך להשביח את הנכס הנמצא בבעלותם. כמובן, בכל פעם, אנחנו צריכים לקחת את המשתנים השונים ולהתאים את המערכת לצרכים של הלקוחות והתנאים בשטח.

  איך יוצאים לדרך ממש עכשיו?

  כל שעליכם לעשות הוא לדבר איתנו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם תמיד. עשו מה שצריך כדי שהחורף הזה יהיה חם ונעים.

  חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  בתור מי שעוסקים במתן פתרונות לחימום הבית או המשרד, עבור יזמים בתחום הנדלן ולקוחות פרטיים, אנחנו, כאן, בחברת ‘עולם החימום’, יכולים להמליץ בגאווה ולומר כי חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא הפתרון האולטימטיבי, עבור הקהל הישראלי.

  במאמר הבא, נדבר על המערכת ועל האופן בו נכון להתקין אותה בנכס לו יש כבר ריצוף עומד. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מעולים ומי שיודעים לתת מענה יסודי ואמיתי ללקוח, אנחנו תמיד כאן לצידכם.

  האם אפשר להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים?

  למי שלא מכיר, אנחנו מדברים על מערכת המותקנת מתחת לריצוף בבית. המערכת מורכבת משורה ארוכה של צינורות בהם זורמים מים חמים. האוויר החם עולה למעלה והוא מחמם את החדר לטמפרטורה האולטימטיבית. המערכת עובדת על בסיס משאבת חום, מה שהופך את הקונסטרוקציה כולה לכזו שתורמת לסביבה משום שהיא נחשבת חסכונית באנרגיה.

  התשובה לשאלה בכותרת המאמר היא כן. במילים אחרות, אין שום בעיה להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים. אלא, חשוב לבצע את העבודה באופן מקצועי ואחראי, כדי למנוע נזק לטווח הארוך.

  למה מדובר על בחירה משתלמת במיוחד?

  הזכרנו זאת במילה, חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא למעשה מאפשר לנו לחמם את החדר תוך חיסכון משמעותי באנרגיה, במילים אחרות, אנחנו מדברים על חיסכון בחשמל. מי שלא מעוניינים לשלם סכומים גבוהים לחברת החשמל שלא לצורך, ימצאו כאן מזור לבקשתם. אל תשכחו כי מהרגע בו המערכת מותקנת, למעשה, אתם פשוט נהנים מחימום אולטימטיבי ואחיד של החלל. מה שתנור חימום פשוט לא יצליח לעשות גם אם יישאר דלוק לאורך שעות ארוכות. שלא נדבר על כך שמערכת מתקדמת לא נשחקת בקלות לעומת אמצעי חימום אחרים. כך שגם אם ההתקנה נחשבת יקרה יותר ברגע הראשון, לאורך הזמן זו בחירה משתלמת בהחלט.

  איך אנחנו יכולים לעזור לכם ממש עכשיו

  אנחנו תמיד אוהבים לבצע את העבודה באופן יסודי בלי להתחשב בלוח זמנים צפוף. חודשי הקיץ הם הזדמנות נהדר להיערך לחורף בלי שום בעיה. לפרטים ולקבלת חוות דעת מקצועית, דברו איתנו, אנחנו כאן.

  נעים יותר

  לקוחות מדווחים על תחושת נעימות ונוחות, הילדים יחפים עם גופיה כשבחוץ מתחת ל-0 מעלות.

  יעיל יותר

  אין תלות במקור אנרגיה מתכלה ויקר, כמו גז או סולר.

  בריא יותר

  איכות גבוהה של אוויר לנשימה – החימום אינו מייבש את האוויר ואינו מייצר ענני אבק.

  חכם יותר

  שליטה מושלמת בטמפרטורות בכל אזור ואזור בבית על פי הצורך בטרמוסטט חכם.

  אסתטי יותר​

  שמירה על עיצוב – לא תופס מקום ושטח בשונה מקמין, מזגן או מחממים ניידים.

  בטוח יותר

  מערכת בטוחה ובריאותית לילדים, חימום מהרגליים ומעלה, ולא ישירות לראש. ללא סכנת התלקחות כמו תנור או מפזרי חום.

  למה הלקוחות בוחרים בנו?

  • נסיון של שנים ואלפי התקנות.
  • מערכות EVI מהיצרנית האיכותית בעולם.
  • שימוש במוצרים האיכותיים ביותר.
  • בטכנולוגיה העדכנית ביותר.
  • שרות אמין.

  Slider Image