1700501225
משאבת חום מומלצת

בחירת משאבת חום היא הפתרון האופטימלי לבית ולמבנים נוספים. לצד הבחירה שנראית היום טבעית, עולה השאלה איזו מבין המשאבות השונות היא הטובה ביותר. חשוב לדעת כי אין אחת אשר טובה לכל הבתים והצרכים אלא יש לבחון את כל השיקולים שיכולים להשפיע על הבחירה ורצוי להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום שנים שתציע את הפתרון הטוב ביותר.

משאבת חום מומלצת – התאמה של משאבת החום לצרכים האישיים

כדי לקבוע איזו משאבת חום מומלצת יש לבחון את הצרכים האישיים. ישנם מספר קריטריונים שיש להתייחס אליהם בתהליך הבחירה:

 • גודל המבנה – משאבה אשר תתאים לחימום בית קטן לא תתאים לחימום תת רצפתי בבית גדול. המטרה היא לתת את הפתרון הכמותי המתאים ביותר כדי להבטיח ניצול אנרגטי אופטימלי.
 • סוג החימום – יש לשאול האם המטרה היא לחמם את המים, לחמם את הבית כולו או אולי מערכת חיצונית כמו בריכת שחייה. יש להתאים בין המשאבה לבין סוג החימום.
 • שליטה בחימום – ישנן מערכות שונות אשר מתחברות למשאבת החום ויש לבדוק איך שולטים בחום כדי לבחור במשאבה המתאימה לכך.

בחירת משאבה מומלצת לסביבה האקלימית

כל סביבה אקלימית שונה ואפילו בישראל אפשר למצוא אזורים שהטמפרטורות בהן נושקות בחורף לאפס מעלות ואף פחות וישנם אזורים שטמפרטורה של עשר מעלות נחשבת לקרה במיוחד. משאבת חום מומלצת כיוון שהיא לוקחת את החום שכבר קיים בסביבה והיא עובדת מצוין במקומות בהן הטמפרטורה מעל ל-0 מעלות.

בחירת המשאבה יש להתייחס לאזור המגורים ולוודא כי היא תפעל בצורה הטובה ביותר. יש להפעיל שיקולים שונים, לבחון את הסביבה ובהתאם להחליט מה גודל המשאבה המתאים לבית ולבחון תכונות נוספות שיכולות להשפיע על התוצאה הסופית.

משאבת חום מומלצת – עלויות האנרגיה מדי חודש

הרעיון בבחירת משאבת חום מומלצת הוא להצליח לנצל את האנרגיה על הצד הטוב ביותר. שיקול זה יכול להישמע פשוט למדי, אך יש לבצע חשבון מלא, כולל העלות הראשונית של המערכת. המטרה היא בסופו של דבר ליהנות מחימום אופטימלי במחיר משתלם אך לשם כך יש להעריך כמה תעלה הפעלת המשאבה כל חודש וכמה תעלה המערכת וההתקנה.

את חישוב העלויות אפשר לעשות מראש כשיש להביא בחשבון את העלות של המערכת, עלות ההתקנה, סוג המערכת שתתחבר למשאבה ועלות תצרוכת האנרגיה מדי חודש כשהמערכת תופעל.

משאבת חום מומלצת במסגרת התקציב

עוד שאלה שיש להעלות לפני שאפשר לבחור במשאבה מומלצת היא התקציב הקיים. בתוך התקציב יש להכניס את העלות הראשונית של המשאבה, עלויות ההתקנה, המערכות הנוספות שרוצים שיהיו בבית (אם רוצים לשלב מערכות חדשות) וכן את התשלום החודשי להפעלת המערכת.

כמובן, כדאי לזכור כי הפעלת משאבת חום זולה באופן משמעותי לעומת כל אמצעי חימום אחר ולכן בבחירת התקציב יש להסתכל על הטווח הקרוב והרחוק, התשלום העכשווי והתשלום שצפוי להיות מדי חודש כשהמערכת תתחיל לפעול.

שאלות נפוצות על משאבת חום מומלצת

מה המחיר של משאבת חום?

את חישוב העלויות אפשר לעשות מראש כשיש להביא בחשבון את העלות של המערכת, עלות ההתקנה, סוג המערכת שתתחבר למשאבה ועלות תצרוכת האנרגיה מדי חודש כשהמערכת תופעל.

מה צריך לבדוק לפני שבוחרים משאבת חום מומלצת?

 1. גודל המבנה.
 2. סוג החימום שתרצו.
 3. איזה שליטה יהיה לכם בחימום?

משאבת חום טובה

איך בוחרים משאבת חום מומלצת? לפני הכל, אתם צריכים לדבר איתנו. חברת ‘עולם החימום’, היא חברה ירושלמית ותיקה המספקת מענה לאינספור לקוחות בכל רחבי הארץ. אנחנו מאמינים בכך שהתפקיד שלנו הוא להביא את היתרונות של הטכנולוגיה החדשה, בתחום החימום, לכל בית בישראל. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מעולים ועבודה יסודית, אנחנו פה כדי להציע לכם את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב, להתקין לכם מערכות חימום מתקדמות ומתאימות במיוחד עבורכם.

למה דווקא משאבת חום?

למה אנחנו מאמינים בהתקנה של משאבת חום מומלצת

יש שתי סיבות לכך שאנחנו מאמינים בפתרון הטכנולוגי הזה:

 1. משום שהוא הפתרון היעיל ביותר לחימום הבית: התפקיד של משאבת חום מומלצת הוא לאפשר לנו לחמם את הבית באופן אחיד, בלי לייבש את האוויר ובלי להיות מוטרדים מתנור סלילים ששוב לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך.
 2. כי המערכת חוסכת באנרגיה ובמישור הכלכלי: משאבת חום מומלצת, יודעת לאסוף את האוויר החם הקיים באדמה ובאוויר ולהכניס אותו לתוך מערכת המים. כלומר, אנחנו מדברים על ניצול של אוויר חם הקיים בשטח. לכן, המשאבה הזו גם ידידותית לסביבה וגם משתלמת לכם, הצרכנים, בטווח הארוך.

לסיכום

יש לנו מספר אופציות והכל נוגע לשאלת ההתאמה

משאבת חום מומלצת היא לא משהו קבוע, הכל תלוי בצרכים שלכם. כלומר, אנחנו קודם כל צריכים להכיר אתכם, הלקוחות ולהבין את המשתנים המשפיעים על הבית בו אתם מתגוררים. בשביל זה, אנחנו צריכים לקיים שיחה מקדימה, אשר במהלכה ננסה להבין מה מסגרת התקציב העומדת לרשותכם עבור הפרויקט.

אגב, משום שתהליך התכנון אורך זמן ומשום שגם הליך ההתקנה יכול להיות ארוך יותר מכמה שעות ספורות, אנחנו תמיד ממליצים לפנות אלינו מוקדם ככל הניתן. נכון, ישראל היא מדינה חמה ובשיאו של הקיץ קשה לדמיין את חודשי החורף. אבל אלו, תמיד מגיעים מוקדם יותר מהמצופה. לפרטים ולקבלת שיחת ייעוץ ראשונית עוד היום, אנחנו כאן בשבילכם.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק
  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק

  העולם החדש מאלץ אותנו, חברת 'עולם החימום', לחפש עבורכם, הלקוחות, כלים אופטימליים לחימום הבית הפרטי או בית העסק. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום מחדש. אנחנו כאן כדי להציע לכם חימום תת רצפתי מים, תוך ייבוא והתקנה של המערכות המתקדמות בעולם. אנחנו כאן כדי להבטיח כי החורף הבא יהיה חורף נעים וחמים במיוחד. רוצים לשמוע עוד על המערכות החדשות שלנו? זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

  איך חימום תת רצפתי מים פועל

  אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על חימום תת רצפתי מים, הגעתם למקום הנכון. השורשים של הטכניקה הזו מגיעים אלינו מרומא העתיקה, לא פחות. אנשי האצולה נהנו משהייה בבית המרחץ המעלה אדים. איך הרומאים הצליחו לחמם את החדר? בזכות מערכת סודית אשר הוקמה מתחת לרצפה, בה עברו מים חמים שהביאו להתחממות הדרגתית של החדר כולו. היום, חימום תת רצפתי מים עובד באופן די דומה. אנחנו מתקינים צינורות מיוחדים, בהם זורמים מים חמים ומשום שהאוויר החם עולה למעלה כל הזמן, הרי שהחדר כולו הופך נעים וחמים יותר עם הזמן.

  מה אנחנו צריכים לדעת כדי לצאת לדרך

  העיקרון אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מים. בשביל שהתוצאה תהיה טובה ויעילה, אנחנו צריכים להגיע למקום, לקבל את הנתונים הדרושים לנו ולהתחיל לעבוד. יש משמעות למקום בו אנחנו מבצעים את העבודה, לצורך העניין, האם אנחנו מייעדים את המערכת לחמם חדר בירושלים או תל אביב, שכן הטמפרטורה הצפויה בשני המקומות היא לא זהה. בנוסף, אנחנו צריכים להבין מה גודלו של תא השטח כדי שנתאים את המערכת באופן מדויק.

  זה הזמן לבחור נכון

  אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות לחימום הבית, אם אתם רוצים להשתמש במערכת אשר משתמשת באופן יעיל באנרגיה ונחשבת ידידותית לסביבה, אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך, זה הפתרון עבורכם. חימום תת רצפתי מים מתאים לקהל הישראלי ויכול לשנות את החורף הבא מהקצה אל הקצה.

  לפרטים, אנחנו כאן. אנחנו תמיד ממליצים להיערך מראש, עלול לבוא בהפתעה.

  המשך קריאה >
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת

  אתם כבר לא צריכים להגיע לחורף ושוב להתכנס סביב תנור החימום הישן שלא באמת נותן לכם את המענה הדרוש. אנחנו חיים בעידן חדש, עולם בו יש לנו פתרונות הרבה יותר יעילים ואפקטיביים. חברת 'עולם החימום', מתמחה בשימוש במשאבות חום ובהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. אנחנו מובילים את הענף כבר שנים ומאמינים כי בפינו בשורה שיכולה לשנות את החורף הישראלי מהקצה אל הקצה.

  למה אנחנו מאמינים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי

  ישנם יתרונות רבים למערכת. אבל לפני שנדון בהם, אנחנו רוצים להסביר לרגע איך זו עובדת. אנחנו מדברים למעשה על התקנה של צינורות קטנים, מתחת לרצפה בבית או במשרד. הצינורות מובילים מים חמים שלמעשה, תורמים להתחממות של החדר כולו. הרי אוויר חם כל הזמן שואף לעלות כלפי מעלה. באופן הזה, למעשה, אנחנו מבטיחים כי החדר ישאר נעים וחמים תוך שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל. היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי זה קודם כל בכך שהמערכת מאפשרת לנו לחמם את כל החדר בלי שום בעיה. שנית, המערכת לא מייבשת את האוויר כמו שקורה אם משתמשים באמצעי חימום חלופיים. משום שאנחנו מחממים את המים בצינורות בעזרת משאבת חום, הרי שמדובר על פתרון שיש לו גם יתרונות אקולוגיים, כך שאנחנו גם שומרים על הסביבה באותו הזמן.

  מה הופך את המערכת הזו משתלמת בטווח הארוך

  כאמור, אנחנו מדברים על מערכת אשר נחשבת חסכונית באנרגיה. כלומר, בשביל ליהנות ממנה אנחנו לא צריכים לנצל כל כך הרבה חשמל. במילים אחרות, אתם יכולים להגיד שלום לחשבון החשמל המנופח בחודשי החורף וליהנות מתוצאות נפלאות שלא עושות חור גדול בכיס בכל שנה מחדש.

  למה הפתרון הזה מושלם לקהל הישראלי

  מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבת חום מתקדמת. אנחנו לא נלאה אתכם בפרטים, אנחנו רק נגיד כי המשאבה כמו לוקחת אוויר חם מבחוץ, מהאדמה ומהאוויר ומכניסה אותו לתוך המים הזורמים בצינורות. המערכת אפקטיבית במקומות בהם הטמפרטורה לא יורדת מתחת לאפס. כלומר, היא פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לקהל הישראלי.

  לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  המשך קריאה >