1700501225
משאבות חום מומלצות

אם אתם מתחילים לחשוב מהי הדרך הטובה ביותר לחמם ואף לקרר את הבית שלכם, משאבות חום מומלצות בדיוק לשם כך. הטכנולוגיה המתקדמת נחשבת לאמינה מאד, יעילה מבחינת תצרוכת האנרגיה והיא מסוגלת לספק בקרת טמפרטורה לאורך כל ימות השנה. המשאבות יכולות להיות מחוברות למערכות חימום תת רצפתי ולמערכות מיזוג.

משאבות החום מומלצות לבתים ולמבנים גדולים וקטנים כשחשוב להתאים בין הסוג לבין המטרה. כחלק מההתקנה אנו מספקים ייעוץ מקצועי אשר ממקסם את הפעילות של המערכת שמספקת את המענה הטוב ביותר לכל מרחב.

סוגי משאבות חום

ישנם מספר סוגים של מערכות חום והן נבדלות זו מזו בטכנולוגיה. היום המטרה היא להתאים את הסוג הנכון ביותר למבנה, תוך מתן מענה לציפיות של המתגוררים במקום (או העובדים במקום) ובהתחשב בהזדמנויות ובאתגרים שבמקום.

טכנולוגיית On/Off

טכנולוגיה זו כשמה כן היא, עובדת באופן מלא או כבויה באופן מוחלט. כאשר המדחס מתחיל את פעילותו הוא מופעל במלוא הכוח וזאת עד שהבית מגיע לטמפרטורה הרצויה שנקבעה. ברגע שהבית בטמפרטורה המתאימה, המדחס כבה. שיטה זו מאפיינת את הדור הישן של משאבות החום והיא נחשבת ליקרה יותר מבחינת התצרוכת האנרגטית שהיא דורשת ולכן על אף שאפשר לבחור בה היא פחות פופולארית.

טכנולוגיית Inverter

זוהי הטכנולוגיה שמאפיינת את הדור החדש של המשאבות. בשיטה זו הפעילות של המשאבה נקבעת על ידי כרטיס ביקור מתקדם ובמקום לפעול באופן מלא היא יכולה לספק תפוקה משתנה בהתאם לצורך. בדרך זו ישנו ויסות אופטימלי של צריכת החשמל וזאת בהתאם לדרישות של כל אזור חימום. מבחינת תצרוכת אנרגטית אפשר להגיע לחיסכון של 70% בהשוואה לטכנולוגיה הישנה יותר.

טכנולוגיית Inverter בשיטת Split

טכנולוגיה זו זהה למעשה לקודמתה רק בהבדל אחד. תודות לשיטת ה-Split המערכת יכולה לעבוד גם בטמפרטורות נמוכות במיוחד. בעבר, הטמפרטורה הנמוכה הייתה האתגר הגדול ביותר של המערכת ולכן הייתה מגבלה של שימוש באזורים קרים במיוחד (כגון רמת הגולן). השיטה הנוכחית מאפשרת ליהנות מחימום בכל אזור וכל זאת בתצרוכת אנרגטית נמוכה במיוחד.

משאבות חום מומלצות לתחזוקה פשוטה

משאבת החום מומלצת לא בשל העובדה שהיא מציעה את פתרון החימום הטוב ביותר אלא גם בשל העובדה שקל לתחזק אותה לאורך השנים. בונים ומשפצים צריכים לעשות בחירות שישמשו אותן לאורך שנים רבות ובאופן טבעי רוצים להימנע מהחלפות של מערכות, תיקונים וחוסר פעילות.

המערכת של משאבות החום יעילה בטווח הקצר והארוך וזאת בתנאי שנבחרה המערכת הנכונה למקום הנכון. כאן אפשר להבין כי ישנה חשיבות רבה לתכנון המקדים, להקשבה ללקוח, הבנת הצרכים וקבלת ייעוץ מחברה בעלת ניסיון רב והיכרות עם המשאבות השונות.

חשיבות חברת ההתקנה

מעבר לכך שיש לבחור במערכת המומלצת לבית, חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתלווה את התהליך משלב החשיבה ועד לסיום ההתקנה, כשהמערכת עובדת בבית. אנו עומדים לרשות לקוחותינו הרבים ומביאים לכל עבודה ופרויקט ניסיון רב שנים, ידע, היכרות מעמיקה עם המערכות ומקצועיות שמתבטאת בתכנון נכון, מתן המלצות מתאימות והתקנה שאפשר ליהנות ממנה לאורך שנים רבות.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק
  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק

  העולם החדש מאלץ אותנו, חברת 'עולם החימום', לחפש עבורכם, הלקוחות, כלים אופטימליים לחימום הבית הפרטי או בית העסק. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום מחדש. אנחנו כאן כדי להציע לכם חימום תת רצפתי מים, תוך ייבוא והתקנה של המערכות המתקדמות בעולם. אנחנו כאן כדי להבטיח כי החורף הבא יהיה חורף נעים וחמים במיוחד. רוצים לשמוע עוד על המערכות החדשות שלנו? זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

  איך חימום תת רצפתי מים פועל

  אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על חימום תת רצפתי מים, הגעתם למקום הנכון. השורשים של הטכניקה הזו מגיעים אלינו מרומא העתיקה, לא פחות. אנשי האצולה נהנו משהייה בבית המרחץ המעלה אדים. איך הרומאים הצליחו לחמם את החדר? בזכות מערכת סודית אשר הוקמה מתחת לרצפה, בה עברו מים חמים שהביאו להתחממות הדרגתית של החדר כולו. היום, חימום תת רצפתי מים עובד באופן די דומה. אנחנו מתקינים צינורות מיוחדים, בהם זורמים מים חמים ומשום שהאוויר החם עולה למעלה כל הזמן, הרי שהחדר כולו הופך נעים וחמים יותר עם הזמן.

  מה אנחנו צריכים לדעת כדי לצאת לדרך

  העיקרון אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מים. בשביל שהתוצאה תהיה טובה ויעילה, אנחנו צריכים להגיע למקום, לקבל את הנתונים הדרושים לנו ולהתחיל לעבוד. יש משמעות למקום בו אנחנו מבצעים את העבודה, לצורך העניין, האם אנחנו מייעדים את המערכת לחמם חדר בירושלים או תל אביב, שכן הטמפרטורה הצפויה בשני המקומות היא לא זהה. בנוסף, אנחנו צריכים להבין מה גודלו של תא השטח כדי שנתאים את המערכת באופן מדויק.

  זה הזמן לבחור נכון

  אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות לחימום הבית, אם אתם רוצים להשתמש במערכת אשר משתמשת באופן יעיל באנרגיה ונחשבת ידידותית לסביבה, אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך, זה הפתרון עבורכם. חימום תת רצפתי מים מתאים לקהל הישראלי ויכול לשנות את החורף הבא מהקצה אל הקצה.

  לפרטים, אנחנו כאן. אנחנו תמיד ממליצים להיערך מראש, עלול לבוא בהפתעה.

  המשך קריאה >
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת

  אתם כבר לא צריכים להגיע לחורף ושוב להתכנס סביב תנור החימום הישן שלא באמת נותן לכם את המענה הדרוש. אנחנו חיים בעידן חדש, עולם בו יש לנו פתרונות הרבה יותר יעילים ואפקטיביים. חברת 'עולם החימום', מתמחה בשימוש במשאבות חום ובהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. אנחנו מובילים את הענף כבר שנים ומאמינים כי בפינו בשורה שיכולה לשנות את החורף הישראלי מהקצה אל הקצה.

  למה אנחנו מאמינים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי

  ישנם יתרונות רבים למערכת. אבל לפני שנדון בהם, אנחנו רוצים להסביר לרגע איך זו עובדת. אנחנו מדברים למעשה על התקנה של צינורות קטנים, מתחת לרצפה בבית או במשרד. הצינורות מובילים מים חמים שלמעשה, תורמים להתחממות של החדר כולו. הרי אוויר חם כל הזמן שואף לעלות כלפי מעלה. באופן הזה, למעשה, אנחנו מבטיחים כי החדר ישאר נעים וחמים תוך שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל. היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי זה קודם כל בכך שהמערכת מאפשרת לנו לחמם את כל החדר בלי שום בעיה. שנית, המערכת לא מייבשת את האוויר כמו שקורה אם משתמשים באמצעי חימום חלופיים. משום שאנחנו מחממים את המים בצינורות בעזרת משאבת חום, הרי שמדובר על פתרון שיש לו גם יתרונות אקולוגיים, כך שאנחנו גם שומרים על הסביבה באותו הזמן.

  מה הופך את המערכת הזו משתלמת בטווח הארוך

  כאמור, אנחנו מדברים על מערכת אשר נחשבת חסכונית באנרגיה. כלומר, בשביל ליהנות ממנה אנחנו לא צריכים לנצל כל כך הרבה חשמל. במילים אחרות, אתם יכולים להגיד שלום לחשבון החשמל המנופח בחודשי החורף וליהנות מתוצאות נפלאות שלא עושות חור גדול בכיס בכל שנה מחדש.

  למה הפתרון הזה מושלם לקהל הישראלי

  מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבת חום מתקדמת. אנחנו לא נלאה אתכם בפרטים, אנחנו רק נגיד כי המשאבה כמו לוקחת אוויר חם מבחוץ, מהאדמה ומהאוויר ומכניסה אותו לתוך המים הזורמים בצינורות. המערכת אפקטיבית במקומות בהם הטמפרטורה לא יורדת מתחת לאפס. כלומר, היא פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לקהל הישראלי.

  לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  המשך קריאה >