1700501225
משאבות חום מיצובישי

אם אתם עדיין לא שמעתם על משאבות חום מיצובישי, אנחנו מזמינים אתכם לתת מבט אל המתרחש במאה העשרים ואחת. עידן בו לא תיאלצו לשחזר בראש, האם זכרתם לכבות את הדוד או תנסו לחמם את הבית באמצעות תנור סלילים לא אפקטיבי במיוחד. משאבות חום מיצובישי כמו גם משאבות אחרות, פותרות את הבעיה במגוון דרכים. אבל רגע לפני שנצלול לתחום, אנחנו, חברת 'עולם החימום', רוצים להציע לכם הצעה שאי אפשר לסרב לה. אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי, ליווי אישי ומתן מענה איכותי שיעזור לכם להפוך את הבית הרבה יותר נעים וחם בחודשי החורף. עכשיו, בואו ננסה להבין ביחד, מה הבשורה אותה אנחנו מביאים לצרכן הישראלי.

למה דווקא משאבות חום מיצובישי

בקצרה, משאבת חום עוזרת לנו לחמם מיכלי מים באופן חסכוני תוך ניצול של אנרגיה קיימת. במקום שנדרש להשתמש בחשמל כדי לחמם מיכלים של מים, אנחנו פשוט משתמשים במדחס מיוחד, אשר יודע לאסוף אוויר חם מהסביבה, כל עוד הטמפרטורה עומדת על מעל האפס, מה שנכון גם לחורף הישראלי, כך המים מתחממים בקלות, באופן עקבי וידידותי לסביבה. משאבות חום מיצובישי, מאפשרות לנו לחמם מערכות של חימום תת רצפתי בקלות וגם לחמם את המים הדרושים לנו למקלחת.

איך אנחנו משתמשים במשאבה

כאמור, משאבות חום מיצובישי עוזרות לנו לחמם את המים במקלחת כמו גם לחמם מערכת לחימום תת רצפתי. חשוב לקחת בחשבון כי על מנת להתקין את המערכת, אנחנו צריכים להכיר את המבנה בו אנחנו מבצעים את העבודה. אנחנו בדרך כלל נתאים את סוג המשאבה לצרכים של בני הבית, לגודל תא השטח ומיכלי המים וכן הלאה.

בשביל לעשות את זה, אנחנו מבצעים שלבים של תכנון קפדני, כך שהעבודה בסופו של דבר, תהיה לא פחות מהטובה ביותר עבורכם.

מזמינים אתכם לצאת לדרך כעת

אין שום סיבה להמתין עד לרגע האחרון. החורף תמיד מגיע ללא התרעה מראש וככל שנקדים לבצע את המלאכה, תזכו להגיע לחורף בלי דאגות מיותרות. פנו אלינו, חברת 'עולם החימום', כדי ליהנות משירות מקצועי ומיומן. ממתינים לכם ממש עכשיו.

משאבת חום מיצובישי מחיר

משאבת חום מיצובישי מחיר

מה אתם רוצים לדעת על משאבת חום מיצובישי מחיר?  על הכל נענה בהרחבה במאמר הזה, אשר נוצר על ידי המומחים של 'עולם החימום'. החברה אשר לקחה את נושא חימום הבית והמשרד די ברצינות. אם אתם רוצים ליהנות מחורף חמים ונעים במיוחד, אנחנו כאן כדי לעזור לכם בזה בדיוק. אצלנו תמצאו שירות מקצועי, אדיב וכזה שמתייחס לכל לקוח במלוא הרצינות. כעת, כל שעליכם לעשות אם אתם רוצים להכיר את התחום מקרוב, זה לצלול אל תוך המאמר.

איך אנחנו מתייחסים אל משאבת חום מיצובישי מחיר

משאבת חום מיצובישי מחיר, בשורה התחתונה, לא תלויה רק במשאבה עצמה, אלא, אם אנחנו משתמשים במערכת בשביל לחמם מערך צינורות של חימום תת רצפתי, אם אנחנו בוחרים לקחת את המשאבה כדי לחמם את הבית למקלחת או בשביל שתי המטרות הללו ביחד, הרי שהמחיר הסופי ישתנה בכפוף לגודל הבית והתאמת המשאבה לצורך של הלקוח.

אבל, לפני שנדבר על המחיר הסופי, אנחנו רוצים להגיד כי אין ספק שהפתרון בדמות משאבת חום מיצובישי מחיר, משתלמת בטווח הארוך. משאבת חום, לאלו שלא מכירים את הפטנט המיוחד הזה, היא מכשיר מיוחד שיודע לאסוף אוויר חם מהסביבה ולתרום אותו לחימום מיכלי מים גדולים יחסית. כך שגם אם החודשים הם חודשי חורף קר, כל עוד הטמפרטורה עומדת על מעל האפס, הרי שהמערכת יודעת איך לנצל את האוויר החם שעדיין קיים באוויר. משום שהמשאבה משתמשת באנרגיה קיימת ולא יוצרת אותו יש מאין, באמצעות חשמל, הרי שהמערכת נחשבת חסכונית באנרגיה וכן, גם משתלמת בסופו של דבר. ככל שנשתמש פחות בחשמל, כך נוכל לחסוך יותר בחורף.

איך אנחנו מבצעים את העבודה שלנו

יש לנו שלוש שאלות לכל לקוח:

 1. מה הציפיות שלו מהעבודה שלנו.
 2. מה מסגרת התקציב העומדת לרשותו.
 3. איך נראה לוח הזמנים בו אנחנו צריכים לעמוד.

בכל פעם מחדש, אנחנו לא רק מתאימים משאבת חום מיצובישי מחיר, אלא, אנחנו עושים הכל כדי שנצליח לספק עבודה מקצועית מצד אחד, אבל גם כזו שתענה על הדרישות של הלקוח באופן הטוב ביותר, מהצד השני. לכל שאלה, אנחנו כאן.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק
  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק

  העולם החדש מאלץ אותנו, חברת 'עולם החימום', לחפש עבורכם, הלקוחות, כלים אופטימליים לחימום הבית הפרטי או בית העסק. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום מחדש. אנחנו כאן כדי להציע לכם חימום תת רצפתי מים, תוך ייבוא והתקנה של המערכות המתקדמות בעולם. אנחנו כאן כדי להבטיח כי החורף הבא יהיה חורף נעים וחמים במיוחד. רוצים לשמוע עוד על המערכות החדשות שלנו? זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

  איך חימום תת רצפתי מים פועל

  אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על חימום תת רצפתי מים, הגעתם למקום הנכון. השורשים של הטכניקה הזו מגיעים אלינו מרומא העתיקה, לא פחות. אנשי האצולה נהנו משהייה בבית המרחץ המעלה אדים. איך הרומאים הצליחו לחמם את החדר? בזכות מערכת סודית אשר הוקמה מתחת לרצפה, בה עברו מים חמים שהביאו להתחממות הדרגתית של החדר כולו. היום, חימום תת רצפתי מים עובד באופן די דומה. אנחנו מתקינים צינורות מיוחדים, בהם זורמים מים חמים ומשום שהאוויר החם עולה למעלה כל הזמן, הרי שהחדר כולו הופך נעים וחמים יותר עם הזמן.

  מה אנחנו צריכים לדעת כדי לצאת לדרך

  העיקרון אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מים. בשביל שהתוצאה תהיה טובה ויעילה, אנחנו צריכים להגיע למקום, לקבל את הנתונים הדרושים לנו ולהתחיל לעבוד. יש משמעות למקום בו אנחנו מבצעים את העבודה, לצורך העניין, האם אנחנו מייעדים את המערכת לחמם חדר בירושלים או תל אביב, שכן הטמפרטורה הצפויה בשני המקומות היא לא זהה. בנוסף, אנחנו צריכים להבין מה גודלו של תא השטח כדי שנתאים את המערכת באופן מדויק.

  זה הזמן לבחור נכון

  אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות לחימום הבית, אם אתם רוצים להשתמש במערכת אשר משתמשת באופן יעיל באנרגיה ונחשבת ידידותית לסביבה, אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך, זה הפתרון עבורכם. חימום תת רצפתי מים מתאים לקהל הישראלי ויכול לשנות את החורף הבא מהקצה אל הקצה.

  לפרטים, אנחנו כאן. אנחנו תמיד ממליצים להיערך מראש, עלול לבוא בהפתעה.

  המשך קריאה >
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת

  אתם כבר לא צריכים להגיע לחורף ושוב להתכנס סביב תנור החימום הישן שלא באמת נותן לכם את המענה הדרוש. אנחנו חיים בעידן חדש, עולם בו יש לנו פתרונות הרבה יותר יעילים ואפקטיביים. חברת 'עולם החימום', מתמחה בשימוש במשאבות חום ובהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. אנחנו מובילים את הענף כבר שנים ומאמינים כי בפינו בשורה שיכולה לשנות את החורף הישראלי מהקצה אל הקצה.

  למה אנחנו מאמינים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי

  ישנם יתרונות רבים למערכת. אבל לפני שנדון בהם, אנחנו רוצים להסביר לרגע איך זו עובדת. אנחנו מדברים למעשה על התקנה של צינורות קטנים, מתחת לרצפה בבית או במשרד. הצינורות מובילים מים חמים שלמעשה, תורמים להתחממות של החדר כולו. הרי אוויר חם כל הזמן שואף לעלות כלפי מעלה. באופן הזה, למעשה, אנחנו מבטיחים כי החדר ישאר נעים וחמים תוך שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל. היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי זה קודם כל בכך שהמערכת מאפשרת לנו לחמם את כל החדר בלי שום בעיה. שנית, המערכת לא מייבשת את האוויר כמו שקורה אם משתמשים באמצעי חימום חלופיים. משום שאנחנו מחממים את המים בצינורות בעזרת משאבת חום, הרי שמדובר על פתרון שיש לו גם יתרונות אקולוגיים, כך שאנחנו גם שומרים על הסביבה באותו הזמן.

  מה הופך את המערכת הזו משתלמת בטווח הארוך

  כאמור, אנחנו מדברים על מערכת אשר נחשבת חסכונית באנרגיה. כלומר, בשביל ליהנות ממנה אנחנו לא צריכים לנצל כל כך הרבה חשמל. במילים אחרות, אתם יכולים להגיד שלום לחשבון החשמל המנופח בחודשי החורף וליהנות מתוצאות נפלאות שלא עושות חור גדול בכיס בכל שנה מחדש.

  למה הפתרון הזה מושלם לקהל הישראלי

  מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבת חום מתקדמת. אנחנו לא נלאה אתכם בפרטים, אנחנו רק נגיד כי המשאבה כמו לוקחת אוויר חם מבחוץ, מהאדמה ומהאוויר ומכניסה אותו לתוך המים הזורמים בצינורות. המערכת אפקטיבית במקומות בהם הטמפרטורה לא יורדת מתחת לאפס. כלומר, היא פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לקהל הישראלי.

  לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  המשך קריאה >