1700501225
טיפים לניקוי מערכות חימום תת רצפתי

מערכות חימום תת רצפתי דורשות שירותי ניקיון ותחזוקה שוטפים על מנת לשמור על נוחות המשפחה שלכם ובטוחה, כמו גם להאריך את תוחלת החיים של מערכת החימום שלכם. על ידי כך, תוכל להבטיח שלמשפחתך תהיה סביבה בטוחה לחיות בה תוך הארכת אורך החיים שלה.

זה חכם לבדוק את החימום התת רצפתי שלך באופן קבוע עבור כל סימני נזק או בלאי. פעולה זו יכולה לעזור לך לנקוט באמצעים יזומים על מנת למנוע בעיות גדולות יותר בעתיד.

לנקות שפכים

כאשר יש שפיכה מכל סוג בבית שלך, עדיף לנקות אותה בהקדם על מנת למזער נזקים נוספים. יתרה מזאת, נקיטת אמצעי מניעה יכולה לעזור להבטיח שאין נזילות עתידיות.

נשפך הוא לא רק אי נוחות, אלא יכול להיות מסוכן גם לבריאות שלך. בנוסף לכך, נזילות גורמות לנזק לרכוש ועולות לך כסף בביטוח, עלויות עבודה והוצאות נלוות אחרות.

אם אתם זקוקים לסיוע בדליפה גדולה, שכרו חברה המתמחה בחומרים מסוכנים ובתגובה לדליפה. פעולה זו תהפוך את תהליך הניקיון ליעיל וללא מאמץ ככל האפשר.

השלב הראשוני בתהליך ניקיון הוא להכיל את החומר שנשפך במהירות האפשרית ולמנוע את התפשטותו. ייתכן שיהיה עליך לבנות סכר לבלימה, או להשתמש בשיטות אחרות המונעות ממנו לזרום לניקוז או לסכנות סביבתיות פוטנציאליות אחרות.

לאחר מכן, הסר כל אדמה מזוהמת מהאזור ורסס במים כדי לפרק שמן שחלחל לתוכו. חומרי ספיגה לניקוי רצפות הם אידיאליים לעבודה זו מכיוון שהם דומים לנסורת ומכילים חיידקים הצורכים פחמימנים.

לאחר שהשפך הוכלא, טאטא כל חומר שנשפך והשליך אותו בהתאם לחוקים ולתקנות המקומיים. לדוגמה, אם מדובר בחומר כימי מסוכן, יש לשקוע אותו ולהעביר אותו למתקן מאושר לסילוק פסולת.

בהתאם לגודל הדליפה, ייתכן שתדרוש כימיקלים שונים לניקוי. לדוגמה, אם זה חומר מתוק כמו סודה או סירופ שנשפך, אז חומצה תפרק כל שאריות דביקות שנותרו מאחור.

לאחר ניקוי החומר שנשפך, ייתכן שיהיה עליך לנטרל את האזור עם תמיסת ניקוי כגון אקונומיקה ביתית במים או סיד מוזג. זה יעזור לנקות את האזור ולוודא שהוא בטוח לאנשים ובעלי חיים בקרבת מקום.

בידוד מערכות חימום תת רצפתי

בידוד מערכות חימום תת רצפתי הוא צעד חיוני שיכול להפוך את המערכת שלך לחסכונית יותר באנרגיה ולהפחית את חשבונות החשמל. יתר על כן, זה ימנע איבוד חום מלוח הבטון שמתחת למערכת החימום שלך.

בידוד הרצפות שלך עם בידוד לא רק יעזור להוריד את הטמפרטורה של הרצפה שלך, אלא גם יחסוך זמן למערכת החימום התת רצפתי שלך כדי לחמם את החדר שלך מעל.

בידוד חימום תת רצפתי מגיע בצורות רבות כדי לשמור על המערכת שלך חסכונית באנרגיה ככל האפשר. הבידוד המתאים ביותר יהיה תלוי הן בסוג מערכת החימום התת רצפתי שהתקנתם והן בחומר הריצוף בו נעשה שימוש.

לוחות תומכי אריחים הם בחירה אידיאלית לבידוד חימום תת רצפתי בשל קלות החיתוך וההתקנה שלהם. לוחות אלו מגיעים בעוביים שונים, כך שבטוח תמצא אחד העונה על הדרישות האישיות שלך.

אתה יכול גם לשקול להשתמש במחצלת תרמית כדי לבודד את מערכת החימום התת רצפתי שלך. זה יכול להיות ממוקם בין הקורות שלך או להדק ישירות על הצד התחתון שלהן, תלוי איזו מערכת חימום תת רצפתי התקנת.

דרך נוספת לבודד את מערכת החימום התת רצפתי שלך היא על ידי הנחת שטיחים או מחצלות בכל הכניסות ונקודות התנועה הגבוהות. זה ימנע מלכלוך ולכלוך להיכנס ולפגוע במערכת.

לבסוף, חיוני להעריך את רמת הבידוד הנוכחית של הבית שלך כדי לוודא שהוא עומד בתקנות הבנייה ובהנחיות הרשויות המקומיות. בנכסים רבים שהם חדשים יחסית כבר יותקן סוג כלשהו של בידוד קומות קרקע, אולם ייתכן שבבתים ישנים לא. לכן, הכרחי לוודא את רמת הבידוד לפני התקנת כל סוג של מערכת חימום – כולל חימום תת רצפתי – בביתך.

בדיקות

אחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק מערכת חימום תת רצפתי היא באמצעות מצלמת הדמיה תרמית. מכשירים אלה משתמשים בקרינה אינפרא אדומה כדי ללכוד תמונות של דפוסי חום ולהציגם על המסך לצורך איתור ואבחון מהירים.

מצלמות הדמיה תרמיות יכולות לזהות בעיות במערכת החימום התת רצפתי שלך, כגון דליפות או סתימות בצנרת. כאשר בעיות אלה מונעות ממנו לפעול כראוי, אתה עלול לעמוד בפני חשבון שירות גבוה כתוצאה.

חיוני להכיר בכך שחימום תת רצפתי משתמש בפחות אנרגיה מרדיאטורים מסורתיים, מה שעוזר לך לחסוך כסף על חשבונות החשמל בכל חודש. יתר על כן, הוא מספק נוחות רבה יותר מכיוון שהחום מתפזר בצורה שווה יותר ברחבי החלל שלך.

אם אתם שוקלים להתקין חימום תת רצפתי בביתכם, חיוני שתבחרו באיש מקצוע מנוסה שיוכל לבדוק כראוי ולטפל במערכת. בקש מחברים להפניות או חפש רישומים מקוונים כדי לאתר מתקינים מוסמכים בקרבתך.

בדיקות אינפרא אדום אינן פולשניות, ולכן הן יכולות לזהות נזילות בצינורות חימום תת רצפתיים שאחרת עלולות לא להתגלות ולגרום נזק רב לביתכם. הם גם מזהים קצרים ונקודות התנגדות עם מערכות חימום תת רצפתי חשמליות.

הזמינו תרמוגרף מנוסה בחימום תת רצפתי שיבצע עבורכם את השירותים הללו. אנשי מקצוע אלו יאתרו במהירות ובדייקנות כל בעיה במערכת שלכם ויציעו את דרך הפעולה הטובה ביותר.

לדוגמה, אם תבנית הצינור מופיעה בכתום עז עם רקע סגול, זה מציין שהצינורות חמים. קו מתאר קלוש או תמונה לא ברורה יכולים להעיד על בעיות בידוד שעלולות לגרום לצינורות לחמם רק את הקרקע ולא את החדר, ובכך להקשות על מעבר המים ביעילות.

בעיות אלו יכולות גם להשפיע לרעה על היעילות של מערכת החימום שלך. מערכת חימום תת רצפתי מהונדסת בצורה גרועה עלולה לגרום להוצאות נוספות לאורך זמן ולהיות קשה לתיקון.

תרמוגרפיה של מצלמות אינפרא אדום היא פתרון חסכוני לזיהוי מקור הבעיות במערכות חימום תת רצפתי, כגון נזילות בצנרת וחוטי חשמל. זה עשוי לשמש גם כדי לזהות בעיות אחרות במערכת, כמו בעיות בתרמוסטטים או מפעילים.

תחזוקה

מערכות חימום תת רצפתי הן בחירה פופולרית בקרב בעלי בתים בשל קלות התחזוקה והיעילות האנרגטית הגבוהה שלהן. אבל כמו כל מערכות החימום, חיוני שהן מותקנות ומתוחזקות בצורה נכונה כדי למנוע תקלות המתפתחות לאורך זמן.

מערכות חימום תת רצפתי רטוב, המכונה גם מערכות הידרוניות, משתמשות במים מדוד מרכזי לחימום הרצפה והאזורים הסובבים אותה. הם פשוטים יחסית לתחזוקה וצריכים רק בדיקה שנתית כדי להבטיח שהם מתפקדים בצורה מיטבית.

חימום תת רצפתי חשמלי, לעומת זאת, מנצל חשמל כדי להפעיל את המערכת שלו והוא בדרך כלל התקנה יבשה. החוטים למערכות אלו דקים מספיק כדי שניתן יהיה להסתיר אותם בקלות מתחת לסוגי ריצוף שונים.

מערכות חימום תת רצפתי, רטובות וחשמליות כאחד, צריכות להיות מטופלות באופן שוטף על ידי מהנדס חימום מוסמך כדי להבטיח שהן פועלות בצורה מיטבית ולמנוע תקלות. בדיקה קבועה תאפשר למהנדס לזהות כל בעיה לפני שהן גורמות לבעיות בבית, וחוסכת לבעלי הבית גם כסף וגם טרחה בטווח הארוך.

ניתן להשתמש בבידוד כחלק ממתקן חימום תת רצפתי כדי לשמור על חום בחדר ומחוצה לו. מכיוון שזהו מרכיב חיוני, יש להניח אותו כראוי לפני התקנת צינורות כדי למנוע דליפות פוטנציאליות.

בידוד מתחת לרצפה באמצעות בידוד יסייע גם להפחתת איבוד החום מצינורות העוברים מתחתיה, יגדיל את היעילות של מערכת חימום תת רצפתי ויבטיח לכם בית חם ונוח לאורך חודשי החורף.

התקנה נכונה של בידוד וצינורות תאריך את חיי מערכת החימום התת רצפתי שלך ותקל על החלפתה במקרה הצורך. יתר על כן, זה חוסך ממך את הצורך להזמין חשמלאי אם מערכת החימום התת רצפתי החשמלית הנוכחית שלך מתקלקלת או דורשת תיקון.

התקנות חימום תת רצפתי חייבות לקחת בחשבון את סוג הריצוף שבו נעשה שימוש, שכן זה חייב להיות תואם למערכת ולהציע מוליכות תרמית נאותה. אריחים, טרקוטה ולמינציה הן שתי אפשרויות הריצוף הנפוצות ביותר; אפשרויות אחרות כוללות אבן, עץ ולמינציה.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  מערכות מבוססות משאבות חום
  מערכות מבוססות משאבות חום

  אנחנו, חברת 'עולם החימום', מתמחה במתן פתרונות ליזמים בתחום הנדלן וללקוחות פרטיים, בדרך להתקנה של מערכת החימום האולטימטיבית. המערכות שלנו מבוססות משאבות חום, תוצרת החברות המובילות בעולם, SAMSUNG  ו-MISTUBISHI. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות מחורף נעים במיוחד. כל מה שרציתם לדעת על המערכות הללו מופיע במאמר הבא.

  מה הופך צנרת חימום תת רצפתי לאפקטיבית

  נגיד זאת על דרך השלילה. הרי כל אחד מאיתנו מכיר את החסרונות של מערכות החימום המוכרות. הראשון לצעוד הוא הרדיאטור או תנור הסלילים. אלו בדרך כלל נחשבים כאמצעים לא חסכוניים בחשמל ובעיקר, הם לא נותנים לנו מענה אפקטיבי אמיתי, שעה שחלקים גדולים מהחלל נשארים קרים למדי. המזגן, מייבש את האוויר וגם הוא, גוזל חשמל רב מדי. לעומת זאת, צנרת חימום תת רצפתי, מורכבת ממערכת מסועפת של צינורות, בהם זורמים מים חמים. המים החמים מחממים את האוויר, אשר עולה למעלה ומחמם את הטמפרטורה בחדר בצורה אחידה. מי שפשוט רוצים ליהנות מטמפרטורה נעימה בחודשי החורף, הרי שכדאי לו לחשוב ברצינות על האופציה הזו.

  האם יש חסרונות למערכת?

  צנרת חימום תת רצפתית מבית 'עולם החימום', פועלת באמצעות משאבות חום. אנחנו לא נאריך בפרטים, אנחנו כן נגיד כי המערכת בעיקרה שואבת אוויר חם מהאדמה ומהאוויר בחוץ ומחדירה אותו, בצורה מרוכזת, אל המים כדי לחמם אותם. אם הטמפרטורה בחוץ קרירה, הרי שהמשאבה נותרת יעילה. במזג אוויר קר במיוחד, אין למשאבה יתרון משמעותי. עבור הקהל הישראלי אנחנו מדברים על פתרון אידיאלי, שכן בדרך כלל, למעט אירועים חריגים, הטמפרטורה באזורינו עומדת מעל לאפס.

  חסרון נוסף שיש בצנרות הרבות שיש בשוק הוא סכנה של פגם/נזק בצנרת אשר יתגלה רק כאשר הלקוח כבר ריצף את הבית והתקין את המשאבה. לנו, בחברת עולם החימום, יש את הפתרון היחיד בארץ אשר נותן שקט ללקוח ואחריות ל30 שנה על נזקי צנרת אשר לא נגרמו על ידי פגיעה ישירה של הקבלן, צנרת ייחודית מסוג AirFoss Swiss  אשר מגיעה בלחץ אוויר מובנה של 12 BAR ומעניקה את הבטחון שאין נזק/פגם בצנרת.

  כמה מילים על השימוש באנרגיה ירוקה

  כאמור, יתרון בולט של צנרת חימום תת רצפתית היא העובדה כי המערכת נחשבת חסכונית באנרגיה וידותית לסביבה. בשנים האחרונות עולה המודעות לכך שניצול בזבזני של משאבי טבע פוגע בעולם של כולנו. אם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של מערכת מתקדמת וגם לשמור על העולם שלנו, על הדרך, הרי שאין שום סיבה לא לבחור בהתקנה של מערכת מהסוג הזה.

  אנחנו, כאן, בחברת 'עולם החימום', ממתינים לכם ממש עכשיו. נשמח להשתמש בידע ובניסיון שלנו כדי להתקין עבורכם את המערכת האולטימטיבית.

   

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית

  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  הסקה מרכזית למים בבית

  הסקה מרכזית לבית

  כל בית איכותי ומודרני יבחר באפשרות של הסקה מרכזית לבית על מנת לשמור בצורה האפקטיבית ביותר על חום הבית ואיכות חיים. כאשר עוסקים בנושא כה חשוב כמו חימום הבית, חשוב לקחת בחשבון את מגוון האפשרויות מתוך הבנה כי בית קר הופך למקום בו לא ניתן לנהל שגרת חיים נינוחה ונעימה. הסקה מרכזית לבית הפכה בשנים האחרונות לפתרון החימום הנפוץ ביותר. כמו כן, הסקה מרכזית לבית היא אמצעי החימום הנעים, החסכוני והיעיל ביותר בעונת החורף הקרה. הסקה מרכזית לבית הינה למעשה מערכת הסקה אשר מבוססת על תנור מרכזי אחד אשר מפזר באופן שווה את החום בחללי הבית השונים באמצעות תשתית של פתחים וצינורות.

  הסקות מרכזיות לבית

  הסקות לבית הן דבר נפוץ בעולם, אך בישראל ניתן לראות עלייה ניכרת במודעות לבחירה של הסקות לבית בשנים האחרונות. ההסקות מבטיחות דרך חימום יעילה, בטיחותית וחסכונית. כמו כן, הסקה איכותית וטובה מעניקה חיסכון ניכר (למעלה משבעים אחוזים) בחימום הבית, מערכת שקטה ללא רעשים ותקלות, עמידות לאורך שנים רבות, פיזור אחיד של החימום בכל חללי הבית, התחלה מהירה במיוחד של החימום ללא זמן המתנה ממושך. בנוסף, האוויר נשאר נעים עם מידה מספקת של לחות, כך שנמנעת תחושה של יובש וחנק. עולם החימום מספקים מגוון רחב של פתרונות חימום ועושים שימוש בחומרים הטובים ביותר, תוך מתן שירות מקצועי אדיב ואמין.

  הסקה מרכזית למים בבית

  הסקה לבית הינה בעלת יתרונות רבים ומגוונים מהם לא ניתן להתעלם. ראשית, מערכת הסקה לבית מאפשרת חימום נעים ואיכותי בכל חדרי הבית באופן שווה ואחיד, ומונעת את ייבוש האוויר. בנוסף, מדובר בפתרון חימום מתקדם אשר חוסך עלויות רבות. עולם החימום הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב בתחום מערכות החימום, ומספקת את המוצרים האיכותיים והמתקדמים ביותר כיום בשוק. כמו כן, החברה מספקת ייעוץ מקצועי ושירותי התקנה מקצועיים ומהירים לכל לקוח.

  הסקות

  עולם פתרונות החימום מביא עימו אפשרויות רבות, ביניהן הסקות מרכזיות ועוד. כאשר אתם מתכננים את ביתכם, חשוב לתת דגש על נושא זה, ולבחור נכון את מערכת החימום המתאימה והנכונה ביותר עבורכם. מערכת הסקה נועדה למעשה לסייע ולשמור עם חום הבית גם בעונת החורף, וידוע כפתרון חימום אפקטיבי, בטיחותי וחסכוני במיוחד.

  המשך קריאה >
  חימום רצפה
  חימום רצפה

  מכירים את הרגע הזה? הרגע בו החורף שוב מגיע בהפתעה מוחלטת? הרגע בו אתם מבינים כי אין לכם למעשה אמצעי חימום יעיל ואפקטיבי בשביל לחמם את הבית בצורה הטובה ביותר? אז יש לנו פתרון עבורכם. חברת 'עולם החימום', מתמחה בהתקנה של חימום רצפה ומשאבות חום בשוק הנדלן ועבור לקוחות פרטיים. אם אתם מחפשים ליווי והדרכה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אם אתם מחפשים חברה המתקינה מערכות תוצרת החברות המובילות בעולם, כמו Samsung  ו-Mitsubishi, הגעתם למקום הנכון.

  מה זה חימום רצפה ולמה הוא משמש

  רגע לפני שאנחנו מתקדמים לצדדים האופרטיביים, אנחנו רוצים להסביר בכמה מילים מה זה חימום רצפה. מדובר על מערכת אשר מבוססת על עקרון פשוט. כל מי שלמד מדעים אי פעם, יודע כי חום תמיד עולה למעלה. כלומר, ההיגיון אומר כי אם נחמם את הרצפה, החדר כולו יהפוך חם ונעים יותר עם הזמן. איך אנחנו עושים את זה? בקלות. כל שעלינו לעשות זה להתקין צינורות מיוחדים, אשר מאפשרים לנו להעביר מים חמים מתחת לבלטות. כך, החדר כולו מתחמם בקלות והתוצאות מדברות בעד עצמן. בניגוד לפתרונות אחרים, אשר מתבררים פעמים רבות כבלתי יעילים, הרי שבמקרה הזה אנחנו מדברים על מערכת חסכונית באנרגיה, ידידותית לסביבה, אשר לא מאכזבת אף פעם.

  איך תדעו האם המערכת מתאימה לכם

  במדינת ישראל מדובר על פתרון המתאים ממש כמו כפפה ליד. התקנה של המערכת רלוונטית לכולם. החל מלקוחות פרטיים המעוניינים ליהנות מבית חם, כלה באנשי עסקים המחפשים פתרון אפקטיבי לחימום המשרדים של החברה, כלה במי שמחפשים איך להשביח את הנכס הנמצא בבעלותם. כמובן, בכל פעם, אנחנו צריכים לקחת את המשתנים השונים ולהתאים את המערכת לצרכים של הלקוחות והתנאים בשטח.

  איך יוצאים לדרך ממש עכשיו

  כל שעליכם לעשות הוא לדבר איתנו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם תמיד. עשו מה שצריך כדי שהחורף הזה יהיה חם ונעים.

  חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  בתור מי שעוסקים במתן פתרונות לחימום הבית או המשרד, עבור יזמים בתחום הנדלן ולקוחות פרטיים, אנחנו, כאן, בחברת 'עולם החימום', יכולים להמליץ בגאווה ולומר כי חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא הפתרון האולטימטיבי, עבור הקהל הישראלי. במאמר הבא נדבר על המערכת ועל האופן בו נכון להתקין אותה בנכס לו יש כבר ריצוף עומד. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מעולים ומי שיודעים לתת מענה יסודי ואמיתי ללקוח, אנחנו תמיד כאן לצידכם.

  האם אפשר להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  למי שלא מכיר, אנחנו מדברים על מערכת המותקנת מתחת לריצוף בבית. המערכת מורכבת משורה ארוכה של צינורות בהם זורמים מים חמים. האוויר החם עולה למעלה והוא מחמם את החדר לטמפרטורה האולטימטיבית. המערכת עובדת על בסיס משאבת חום, מה שהופך את הקונסטרוקציה כולה לכזו שתורמת לסביבה משום שהיא נחשבת חסכונית באנרגיה.

  התשובה לשאלה בכותרת המאמר היא כן. במילים אחרות, אין שום בעיה להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים. אלא, חשוב לבצע את העבודה באופן מקצועי ואחראי, כדי למנוע נזק לטווח הארוך.

  למה מדובר על בחירה משתלמת במיוחד

  הזכרנו זאת במילה, חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא למעשה מאפשר לנו לחמם את החדר תוך חיסכון משמעותי באנרגיה, במילים אחרות, אנחנו מדברים על חיסכון בחשמל. מי שלא מעוניינים לשלם סכומים גבוהים לחברת החשמל שלא לצורך, ימצאו כאן מזור לבקשתם. אל תשכחו כי מהרגע בו המערכת מותקנת, למעשה, אתם פשוט נהנים מחימום אולטימטיבי ואחיד של החלל. מה שתנור חימום פשוט לא יצליח לעשות גם אם יישאר דלוק לאורך שעות ארוכות. שלא נדבר על כך שמערכת מתקדמת לא נשחקת בקלות לעומת אמצעי חימום אחרים. כך שגם אם ההתקנה נחשבת יקרה יותר ברגע הראשון, לאורך הזמן זו בחירה משתלמת בהחלט.

  איך אנחנו יכולים לעזור לכם ממש עכשיו

  אנחנו תמיד אוהבים לבצע את העבודה באופן יסודי בלי להתחשב בלוח זמנים צפוף. חודשי הקיץ הם הזדמנות נהדר להיערך לחורף בלי שום בעיה. לפרטים ולקבלת חוות דעת מקצועית, דברו איתנו, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  1700501225