1700501225
משאבת חום לחימום תת רצפתי

ישראל נחשבת למדינה עם מעט ימי גשם וחורף בו הטמפרטורות לא נמוכות מאד. למרות שמזג האוויר שלנו אינו דומה לזה של אירופה או מדינות קרות אחרות, הקור מורגש וזאת בשל הלחות הגבוהה, אופי הבניה ואמצעי החימום שלא תמיד נותנים מענה מתאים לצרכים. המאפיינים השונים של הארץ הם בדיוק הסיבה לכך שבשנים האחרונות אנו רואים עלייה במספר המשפחות שמחפשות אחר משאבת חום לחימום תת רצפתי.

כדי שנוכל להבין את כל היתרונות של סוג חימום זה יש להבין קודם כל במה מדובר. חימום תת רצפתי משאבות חום הוא מערכת מעגלית של חימום אשר נמצאת תחת הרצפות או תחת הפרקט. משאבת חום היא מערכת אשר פועלת על רעיון של חימום מים כשהתוצאה היא חימום אפקטיבי, מהיר, ידידותי לסביבה ומשתלם מבחינת העלויות.

השילוב בין חימום תת רצפתי לבין משאבת חום

מערכת חימום רצפתי יכולה להתבסס על אנרגיית סולר, גז והיא יכולה לנצל את האנרגיה בצורה הטובה ביותר כשהיא מחוברת למשאבת חום. למעשה, מדובר בשילוב אופטימלי אשר מבטיח לנו סביבת מחיה נעימה, בעלות נמוכה וכל זאת בביטחון מלא. אמצעי החימום מאפשר לנו ליהנות מחום אשר עולה מן הרצפה ומבטיח טמפרטורה על פי הנקבע בכל החלל.

השימוש של חימום תת רצפתי משאבות חום מבטיח חיסכון משמעותי בעלויות, שימוש באנרגיה ירוקה ככל האפשר ומינימום פליטה. העלות הראשונית של המשאבה יכולה להיות יקרה לעומת אפשרויות אחרות, אך היא משתלמת תוך זמן קצר ובכך מאפשרת להפעיל את החימום מהרגע שהחורף מגיע ומתחיל להיות קר ועד ליום האחרון שלו. זהו השילוב האופטימלי לכל מי שרוצה לחיות בסביבה נעימה.

משאבת חום לחימום תת רצפתי – כיצד עובדת משאבת חום?

משאבות חום קולטות את החום מהאוויר והן שואבות אותו אל המערכת אליה הן מחוברות. הן יכולות להיות מחוברות למערכות חימום שונות כמו חימום מים, רדיאטורים וכמובן גם למערכת חימום תת רצפתי. המערכת מסוגלת לעבוד בטמפרטורות נמוכות במיוחד והיא פועלת בצורה הידידותית ביותר לסביבה כשהיא חוסכת פליטת 2CO מזיקה.

ספיגה של האוויר החם עוברת לנוזל אשר עובר דרך מדחס אל מערכת החימום. התוצאה היא חימום יעיל, ידידותי לסביבה, שעובד גם כאשר הטמפרטורות מאתגרות (כלומר גם במקומות בהם פתרונות אחרים לא עובדים או צורכים אנרגיה רבה).

מה היתרונות של משאבת חום לחימום תת רצפתי?

נוחות וטמפרטורה

ברגע שהרצפה חמימה, החום עולה כלפי מעלה וכל חדר מרגיש נעים. קל מאד להפעיל את המערכת וכל שנדרש הוא לחיצה על התרמוסטט. לאחר מכן היא פשוט עובדת, יום ולילה וכיף להתהלך בבית. אין צורך בפעולות תחזוקה מיוחדות כך שמדובר על רווח חמים.

בטיחות מרבית

חימום תת רצפתי מתאים לכל בית, גם בית שיש בו תינוקות רכים שעדיין זוחלים ומשחקים על הרצפה. אין כל חשש מחום גבוה וכיוון ששום דבר לא נוגע במערכת אין כל חשש מדליקה או פגיעה בבית. המשאבה נמצאת בחוץ וחלקיה לא חשופים, מה שהופך אותה למוגנת.

עיצוב הבית

מצד אחד, ישנה משאבה בחוץ. מצד שני, חימום אשר מונח תחת הרצפה. התוצאה היא אי-מגבלה בכל הנוגע לעיצוב. לא צריך להתחשב בתנורים הנמצאים על הקירות והדבר היחיד שנראה לעין הוא התרמוסטט שמשתלב בצורה טבעית בחלל (כמו כל מפסק).

מה העלות החודשית של משאבת חום לחימום תת רצפתי?

בבתים רבים ישנה הימנעות מחימום בשל העלויות הגבוהות אך עם המערכת הנכונה אפשר ליהנות מחום נעים, בכל חלל החדר, בדיוק בטמפרטורה הנכונה וכל זאת בעלויות נמוכות. כיוון שהמשאבה לוקחת את האוויר החם מהאוויר שבחוץ, היא מצליחה להביא ניצול אנרגטי גבוה והעלות בהתאם.

מדוע משאבת חום לחימום תת רצפתי היא הפתרון האידאלי לבית?

בעשור האחרון אפשר לראות עלייה ביישום משאבות חום לחימום תת רצפתי ולא במקרה. גם במדינת ישראל, אשר אינה מאופיינת בימים רבים גשומים ולא בטמפרטורות שיורדות מתחת לאפס, החורף מורגש ואין כל סיבה להרגיש חוסר נעימות בבית כשישנם פתרונות יעילים ומתקדמים. למעשה, בחינת המערכות מצביעה על סיבות רבות להשתמש בה.

משאבת חום לחימום תת רצפתי אשר עובד על משאבת חום מאפשר לכל בני הבית או המקום בו המערכת מוצבת מטמפרטורה נעימה. כל אזור מקבל את התרמוסטט שלו ואפשר לשלוט בו בלחיצה אחת כדי להבטיח שיהיה נעים במקום לאורך כל היממה. החימום חסכוני כך שאין כל חשש מהפעלה רציפה שלו, גם כשאף אחד לא בסביבה ובנוסף לכל אלה, הסביבה נשמרת.

ברגע שהמערכת מותקנת, היא יציבה לאורך שנים רבות ואינה דורשת פעולות תחזוקה קבועות, למעט הפעלה וכיבוי. ההפעלה אינטואיטיבית כך שכל אחד ואחת יכולים להפעיל את המערכת ולתת לה לעבוד ביעילות מרבית וליצור מקום שכיף לחיות בו.

איזה עוד שימושים יש למשאבת חום לחימום רצפתי?

משאבות חום לחימום תת רצפתי משמשות לצרכים שונים ולא רק עבור חימום תת רצפתי. אמנם השילוב של שתי המערכות נותן את התוצאה הטובה ביותר, אך כדאי להביא בחשבון שאפשר לנצל אותה לצרכים נוספים. המשאבות מצוינות לחימום מים, ג’קוזי ואפילו בריכות שחייה. הן חסכוניות באנרגיה, ידידותיות לסביבה, יעילות ואינן דורשות טיפול מורכב או מיוחד לאורך השנים.

כשעולה המחשבה להתקין חימום תת רצפתי כדאי לפנות לחברה אשר מתמחה בתחום ושמכירה היטב את משאבות החום והפתרונות הטובים ביותר לבית. לניסיון הקודם, ההיכרות עם המערכות השונות והשירות יש משמעות רבה וחשוב מאד לבחור לא רק את המערכות הטובות ביותר אלא גם את החברה הנכונה לשירות.

שאלות נפוצות על חימום תת רצפתי משאבות חום

כמה עולה משאבות חום לחימום תת רצפתי?

בבתים רבים ישנה הימנעות מחימום בשל העלויות הגבוהות אך עם המערכת הנכונה אפשר ליהנות מחום נעים, בכל חלל החדר, בדיוק בטמפרטורה הנכונה וכל זאת בעלויות נמוכות. כיוון שהמשאבה לוקחת את האוויר החם מהאוויר שבחוץ, היא מצליחה להביא ניצול אנרגטי גבוה והעלות בהתאם.

למה כדאי לעשות משאבות חום לחימום תת רצפתי?

זה בטיחותי מאוד, זה מעצב יפה את הבית, זה נוח עם טמפרטורות מדויקות.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק
  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק

  העולם החדש מאלץ אותנו, חברת 'עולם החימום', לחפש עבורכם, הלקוחות, כלים אופטימליים לחימום הבית הפרטי או בית העסק. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום מחדש. אנחנו כאן כדי להציע לכם חימום תת רצפתי מים, תוך ייבוא והתקנה של המערכות המתקדמות בעולם. אנחנו כאן כדי להבטיח כי החורף הבא יהיה חורף נעים וחמים במיוחד. רוצים לשמוע עוד על המערכות החדשות שלנו? זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

  איך חימום תת רצפתי מים פועל

  אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על חימום תת רצפתי מים, הגעתם למקום הנכון. השורשים של הטכניקה הזו מגיעים אלינו מרומא העתיקה, לא פחות. אנשי האצולה נהנו משהייה בבית המרחץ המעלה אדים. איך הרומאים הצליחו לחמם את החדר? בזכות מערכת סודית אשר הוקמה מתחת לרצפה, בה עברו מים חמים שהביאו להתחממות הדרגתית של החדר כולו. היום, חימום תת רצפתי מים עובד באופן די דומה. אנחנו מתקינים צינורות מיוחדים, בהם זורמים מים חמים ומשום שהאוויר החם עולה למעלה כל הזמן, הרי שהחדר כולו הופך נעים וחמים יותר עם הזמן.

  מה אנחנו צריכים לדעת כדי לצאת לדרך

  העיקרון אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מים. בשביל שהתוצאה תהיה טובה ויעילה, אנחנו צריכים להגיע למקום, לקבל את הנתונים הדרושים לנו ולהתחיל לעבוד. יש משמעות למקום בו אנחנו מבצעים את העבודה, לצורך העניין, האם אנחנו מייעדים את המערכת לחמם חדר בירושלים או תל אביב, שכן הטמפרטורה הצפויה בשני המקומות היא לא זהה. בנוסף, אנחנו צריכים להבין מה גודלו של תא השטח כדי שנתאים את המערכת באופן מדויק.

  זה הזמן לבחור נכון

  אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות לחימום הבית, אם אתם רוצים להשתמש במערכת אשר משתמשת באופן יעיל באנרגיה ונחשבת ידידותית לסביבה, אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך, זה הפתרון עבורכם. חימום תת רצפתי מים מתאים לקהל הישראלי ויכול לשנות את החורף הבא מהקצה אל הקצה.

  לפרטים, אנחנו כאן. אנחנו תמיד ממליצים להיערך מראש, עלול לבוא בהפתעה.

  המשך קריאה >
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת

  אתם כבר לא צריכים להגיע לחורף ושוב להתכנס סביב תנור החימום הישן שלא באמת נותן לכם את המענה הדרוש. אנחנו חיים בעידן חדש, עולם בו יש לנו פתרונות הרבה יותר יעילים ואפקטיביים. חברת 'עולם החימום', מתמחה בשימוש במשאבות חום ובהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. אנחנו מובילים את הענף כבר שנים ומאמינים כי בפינו בשורה שיכולה לשנות את החורף הישראלי מהקצה אל הקצה.

  למה אנחנו מאמינים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי

  ישנם יתרונות רבים למערכת. אבל לפני שנדון בהם, אנחנו רוצים להסביר לרגע איך זו עובדת. אנחנו מדברים למעשה על התקנה של צינורות קטנים, מתחת לרצפה בבית או במשרד. הצינורות מובילים מים חמים שלמעשה, תורמים להתחממות של החדר כולו. הרי אוויר חם כל הזמן שואף לעלות כלפי מעלה. באופן הזה, למעשה, אנחנו מבטיחים כי החדר ישאר נעים וחמים תוך שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל. היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי זה קודם כל בכך שהמערכת מאפשרת לנו לחמם את כל החדר בלי שום בעיה. שנית, המערכת לא מייבשת את האוויר כמו שקורה אם משתמשים באמצעי חימום חלופיים. משום שאנחנו מחממים את המים בצינורות בעזרת משאבת חום, הרי שמדובר על פתרון שיש לו גם יתרונות אקולוגיים, כך שאנחנו גם שומרים על הסביבה באותו הזמן.

  מה הופך את המערכת הזו משתלמת בטווח הארוך

  כאמור, אנחנו מדברים על מערכת אשר נחשבת חסכונית באנרגיה. כלומר, בשביל ליהנות ממנה אנחנו לא צריכים לנצל כל כך הרבה חשמל. במילים אחרות, אתם יכולים להגיד שלום לחשבון החשמל המנופח בחודשי החורף וליהנות מתוצאות נפלאות שלא עושות חור גדול בכיס בכל שנה מחדש.

  למה הפתרון הזה מושלם לקהל הישראלי

  מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבת חום מתקדמת. אנחנו לא נלאה אתכם בפרטים, אנחנו רק נגיד כי המשאבה כמו לוקחת אוויר חם מבחוץ, מהאדמה ומהאוויר ומכניסה אותו לתוך המים הזורמים בצינורות. המערכת אפקטיבית במקומות בהם הטמפרטורה לא יורדת מתחת לאפס. כלומר, היא פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לקהל הישראלי.

  לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  המשך קריאה >