1700501225
משאבת חום לחימום תת רצפתי

ישראל נחשבת למדינה עם מעט ימי גשם וחורף בו הטמפרטורות לא נמוכות מאד. למרות שמזג האוויר שלנו אינו דומה לזה של אירופה או מדינות קרות אחרות, הקור מורגש וזאת בשל הלחות הגבוהה, אופי הבניה ואמצעי החימום שלא תמיד נותנים מענה מתאים לצרכים. המאפיינים השונים של הארץ הם בדיוק הסיבה לכך שבשנים האחרונות אנו רואים עלייה במספר המשפחות שמחפשות אחר משאבת חום לחימום תת רצפתי.

כדי שנוכל להבין את כל היתרונות של סוג חימום זה יש להבין קודם כל במה מדובר. חימום תת רצפתי משאבות חום הוא מערכת מעגלית של חימום אשר נמצאת תחת הרצפות או תחת הפרקט. משאבת חום היא מערכת אשר פועלת על רעיון של חימום מים כשהתוצאה היא חימום אפקטיבי, מהיר, ידידותי לסביבה ומשתלם מבחינת העלויות.

השילוב בין חימום תת רצפתי לבין משאבת חום

מערכת חימום רצפתי יכולה להתבסס על אנרגיית סולר, גז והיא יכולה לנצל את האנרגיה בצורה הטובה ביותר כשהיא מחוברת למשאבת חום. למעשה, מדובר בשילוב אופטימלי אשר מבטיח לנו סביבת מחיה נעימה, בעלות נמוכה וכל זאת בביטחון מלא. אמצעי החימום מאפשר לנו ליהנות מחום אשר עולה מן הרצפה ומבטיח טמפרטורה על פי הנקבע בכל החלל.

השימוש של חימום תת רצפתי משאבות חום מבטיח חיסכון משמעותי בעלויות, שימוש באנרגיה ירוקה ככל האפשר ומינימום פליטה. העלות הראשונית של המשאבה יכולה להיות יקרה לעומת אפשרויות אחרות, אך היא משתלמת תוך זמן קצר ובכך מאפשרת להפעיל את החימום מהרגע שהחורף מגיע ומתחיל להיות קר ועד ליום האחרון שלו. זהו השילוב האופטימלי לכל מי שרוצה לחיות בסביבה נעימה.

משאבת חום לחימום תת רצפתי – כיצד עובדת משאבת חום?

משאבות חום קולטות את החום מהאוויר והן שואבות אותו אל המערכת אליה הן מחוברות. הן יכולות להיות מחוברות למערכות חימום שונות כמו חימום מים, רדיאטורים וכמובן גם למערכת חימום תת רצפתי. המערכת מסוגלת לעבוד בטמפרטורות נמוכות במיוחד והיא פועלת בצורה הידידותית ביותר לסביבה כשהיא חוסכת פליטת 2CO מזיקה.

ספיגה של האוויר החם עוברת לנוזל אשר עובר דרך מדחס אל מערכת החימום. התוצאה היא חימום יעיל, ידידותי לסביבה, שעובד גם כאשר הטמפרטורות מאתגרות (כלומר גם במקומות בהם פתרונות אחרים לא עובדים או צורכים אנרגיה רבה).

מה היתרונות של משאבת חום לחימום תת רצפתי?

נוחות וטמפרטורה

ברגע שהרצפה חמימה, החום עולה כלפי מעלה וכל חדר מרגיש נעים. קל מאד להפעיל את המערכת וכל שנדרש הוא לחיצה על התרמוסטט. לאחר מכן היא פשוט עובדת, יום ולילה וכיף להתהלך בבית. אין צורך בפעולות תחזוקה מיוחדות כך שמדובר על רווח חמים.

בטיחות מרבית

חימום תת רצפתי מתאים לכל בית, גם בית שיש בו תינוקות רכים שעדיין זוחלים ומשחקים על הרצפה. אין כל חשש מחום גבוה וכיוון ששום דבר לא נוגע במערכת אין כל חשש מדליקה או פגיעה בבית. המשאבה נמצאת בחוץ וחלקיה לא חשופים, מה שהופך אותה למוגנת.

עיצוב הבית

מצד אחד, ישנה משאבה בחוץ. מצד שני, חימום אשר מונח תחת הרצפה. התוצאה היא אי-מגבלה בכל הנוגע לעיצוב. לא צריך להתחשב בתנורים הנמצאים על הקירות והדבר היחיד שנראה לעין הוא התרמוסטט שמשתלב בצורה טבעית בחלל (כמו כל מפסק).

מה העלות החודשית של משאבת חום לחימום תת רצפתי?

בבתים רבים ישנה הימנעות מחימום בשל העלויות הגבוהות אך עם המערכת הנכונה אפשר ליהנות מחום נעים, בכל חלל החדר, בדיוק בטמפרטורה הנכונה וכל זאת בעלויות נמוכות. כיוון שהמשאבה לוקחת את האוויר החם מהאוויר שבחוץ, היא מצליחה להביא ניצול אנרגטי גבוה והעלות בהתאם.

מדוע משאבת חום לחימום תת רצפתי היא הפתרון האידאלי לבית?

בעשור האחרון אפשר לראות עלייה ביישום משאבות חום לחימום תת רצפתי ולא במקרה. גם במדינת ישראל, אשר אינה מאופיינת בימים רבים גשומים ולא בטמפרטורות שיורדות מתחת לאפס, החורף מורגש ואין כל סיבה להרגיש חוסר נעימות בבית כשישנם פתרונות יעילים ומתקדמים. למעשה, בחינת המערכות מצביעה על סיבות רבות להשתמש בה.

משאבת חום לחימום תת רצפתי אשר עובד על משאבת חום מאפשר לכל בני הבית או המקום בו המערכת מוצבת מטמפרטורה נעימה. כל אזור מקבל את התרמוסטט שלו ואפשר לשלוט בו בלחיצה אחת כדי להבטיח שיהיה נעים במקום לאורך כל היממה. החימום חסכוני כך שאין כל חשש מהפעלה רציפה שלו, גם כשאף אחד לא בסביבה ובנוסף לכל אלה, הסביבה נשמרת.

ברגע שהמערכת מותקנת, היא יציבה לאורך שנים רבות ואינה דורשת פעולות תחזוקה קבועות, למעט הפעלה וכיבוי. ההפעלה אינטואיטיבית כך שכל אחד ואחת יכולים להפעיל את המערכת ולתת לה לעבוד ביעילות מרבית וליצור מקום שכיף לחיות בו.

איזה עוד שימושים יש למשאבת חום לחימום רצפתי?

משאבות חום לחימום תת רצפתי משמשות לצרכים שונים ולא רק עבור חימום תת רצפתי. אמנם השילוב של שתי המערכות נותן את התוצאה הטובה ביותר, אך כדאי להביא בחשבון שאפשר לנצל אותה לצרכים נוספים. המשאבות מצוינות לחימום מים, ג’קוזי ואפילו בריכות שחייה. הן חסכוניות באנרגיה, ידידותיות לסביבה, יעילות ואינן דורשות טיפול מורכב או מיוחד לאורך השנים.

כשעולה המחשבה להתקין חימום תת רצפתי כדאי לפנות לחברה אשר מתמחה בתחום ושמכירה היטב את משאבות החום והפתרונות הטובים ביותר לבית. לניסיון הקודם, ההיכרות עם המערכות השונות והשירות יש משמעות רבה וחשוב מאד לבחור לא רק את המערכות הטובות ביותר אלא גם את החברה הנכונה לשירות.

שאלות נפוצות על חימום תת רצפתי משאבות חום

כמה עולה משאבות חום לחימום תת רצפתי?

בבתים רבים ישנה הימנעות מחימום בשל העלויות הגבוהות אך עם המערכת הנכונה אפשר ליהנות מחום נעים, בכל חלל החדר, בדיוק בטמפרטורה הנכונה וכל זאת בעלויות נמוכות. כיוון שהמשאבה לוקחת את האוויר החם מהאוויר שבחוץ, היא מצליחה להביא ניצול אנרגטי גבוה והעלות בהתאם.

למה כדאי לעשות משאבות חום לחימום תת רצפתי?

זה בטיחותי מאוד, זה מעצב יפה את הבית, זה נוח עם טמפרטורות מדויקות.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  מערכות מבוססות משאבות חום
  מערכות מבוססות משאבות חום

  אנחנו, חברת 'עולם החימום', מתמחה במתן פתרונות ליזמים בתחום הנדלן וללקוחות פרטיים, בדרך להתקנה של מערכת החימום האולטימטיבית. המערכות שלנו מבוססות משאבות חום, תוצרת החברות המובילות בעולם, SAMSUNG  ו-MISTUBISHI. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות מחורף נעים במיוחד. כל מה שרציתם לדעת על המערכות הללו מופיע במאמר הבא.

  מה הופך צנרת חימום תת רצפתי לאפקטיבית

  נגיד זאת על דרך השלילה. הרי כל אחד מאיתנו מכיר את החסרונות של מערכות החימום המוכרות. הראשון לצעוד הוא הרדיאטור או תנור הסלילים. אלו בדרך כלל נחשבים כאמצעים לא חסכוניים בחשמל ובעיקר, הם לא נותנים לנו מענה אפקטיבי אמיתי, שעה שחלקים גדולים מהחלל נשארים קרים למדי. המזגן, מייבש את האוויר וגם הוא, גוזל חשמל רב מדי. לעומת זאת, צנרת חימום תת רצפתי, מורכבת ממערכת מסועפת של צינורות, בהם זורמים מים חמים. המים החמים מחממים את האוויר, אשר עולה למעלה ומחמם את הטמפרטורה בחדר בצורה אחידה. מי שפשוט רוצים ליהנות מטמפרטורה נעימה בחודשי החורף, הרי שכדאי לו לחשוב ברצינות על האופציה הזו.

  האם יש חסרונות למערכת?

  צנרת חימום תת רצפתית מבית 'עולם החימום', פועלת באמצעות משאבות חום. אנחנו לא נאריך בפרטים, אנחנו כן נגיד כי המערכת בעיקרה שואבת אוויר חם מהאדמה ומהאוויר בחוץ ומחדירה אותו, בצורה מרוכזת, אל המים כדי לחמם אותם. אם הטמפרטורה בחוץ קרירה, הרי שהמשאבה נותרת יעילה. במזג אוויר קר במיוחד, אין למשאבה יתרון משמעותי. עבור הקהל הישראלי אנחנו מדברים על פתרון אידיאלי, שכן בדרך כלל, למעט אירועים חריגים, הטמפרטורה באזורינו עומדת מעל לאפס.

  חסרון נוסף שיש בצנרות הרבות שיש בשוק הוא סכנה של פגם/נזק בצנרת אשר יתגלה רק כאשר הלקוח כבר ריצף את הבית והתקין את המשאבה. לנו, בחברת עולם החימום, יש את הפתרון היחיד בארץ אשר נותן שקט ללקוח ואחריות ל30 שנה על נזקי צנרת אשר לא נגרמו על ידי פגיעה ישירה של הקבלן, צנרת ייחודית מסוג AirFoss Swiss  אשר מגיעה בלחץ אוויר מובנה של 12 BAR ומעניקה את הבטחון שאין נזק/פגם בצנרת.

  כמה מילים על השימוש באנרגיה ירוקה

  כאמור, יתרון בולט של צנרת חימום תת רצפתית היא העובדה כי המערכת נחשבת חסכונית באנרגיה וידותית לסביבה. בשנים האחרונות עולה המודעות לכך שניצול בזבזני של משאבי טבע פוגע בעולם של כולנו. אם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של מערכת מתקדמת וגם לשמור על העולם שלנו, על הדרך, הרי שאין שום סיבה לא לבחור בהתקנה של מערכת מהסוג הזה.

  אנחנו, כאן, בחברת 'עולם החימום', ממתינים לכם ממש עכשיו. נשמח להשתמש בידע ובניסיון שלנו כדי להתקין עבורכם את המערכת האולטימטיבית.

   

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית

  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  הסקה מרכזית למים בבית

  הסקה מרכזית לבית

  כל בית איכותי ומודרני יבחר באפשרות של הסקה מרכזית לבית על מנת לשמור בצורה האפקטיבית ביותר על חום הבית ואיכות חיים. כאשר עוסקים בנושא כה חשוב כמו חימום הבית, חשוב לקחת בחשבון את מגוון האפשרויות מתוך הבנה כי בית קר הופך למקום בו לא ניתן לנהל שגרת חיים נינוחה ונעימה. הסקה מרכזית לבית הפכה בשנים האחרונות לפתרון החימום הנפוץ ביותר. כמו כן, הסקה מרכזית לבית היא אמצעי החימום הנעים, החסכוני והיעיל ביותר בעונת החורף הקרה. הסקה מרכזית לבית הינה למעשה מערכת הסקה אשר מבוססת על תנור מרכזי אחד אשר מפזר באופן שווה את החום בחללי הבית השונים באמצעות תשתית של פתחים וצינורות.

  הסקות מרכזיות לבית

  הסקות לבית הן דבר נפוץ בעולם, אך בישראל ניתן לראות עלייה ניכרת במודעות לבחירה של הסקות לבית בשנים האחרונות. ההסקות מבטיחות דרך חימום יעילה, בטיחותית וחסכונית. כמו כן, הסקה איכותית וטובה מעניקה חיסכון ניכר (למעלה משבעים אחוזים) בחימום הבית, מערכת שקטה ללא רעשים ותקלות, עמידות לאורך שנים רבות, פיזור אחיד של החימום בכל חללי הבית, התחלה מהירה במיוחד של החימום ללא זמן המתנה ממושך. בנוסף, האוויר נשאר נעים עם מידה מספקת של לחות, כך שנמנעת תחושה של יובש וחנק. עולם החימום מספקים מגוון רחב של פתרונות חימום ועושים שימוש בחומרים הטובים ביותר, תוך מתן שירות מקצועי אדיב ואמין.

  הסקה מרכזית למים בבית

  הסקה לבית הינה בעלת יתרונות רבים ומגוונים מהם לא ניתן להתעלם. ראשית, מערכת הסקה לבית מאפשרת חימום נעים ואיכותי בכל חדרי הבית באופן שווה ואחיד, ומונעת את ייבוש האוויר. בנוסף, מדובר בפתרון חימום מתקדם אשר חוסך עלויות רבות. עולם החימום הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב בתחום מערכות החימום, ומספקת את המוצרים האיכותיים והמתקדמים ביותר כיום בשוק. כמו כן, החברה מספקת ייעוץ מקצועי ושירותי התקנה מקצועיים ומהירים לכל לקוח.

  הסקות

  עולם פתרונות החימום מביא עימו אפשרויות רבות, ביניהן הסקות מרכזיות ועוד. כאשר אתם מתכננים את ביתכם, חשוב לתת דגש על נושא זה, ולבחור נכון את מערכת החימום המתאימה והנכונה ביותר עבורכם. מערכת הסקה נועדה למעשה לסייע ולשמור עם חום הבית גם בעונת החורף, וידוע כפתרון חימום אפקטיבי, בטיחותי וחסכוני במיוחד.

  המשך קריאה >
  חימום רצפה
  חימום רצפה

  מכירים את הרגע הזה? הרגע בו החורף שוב מגיע בהפתעה מוחלטת? הרגע בו אתם מבינים כי אין לכם למעשה אמצעי חימום יעיל ואפקטיבי בשביל לחמם את הבית בצורה הטובה ביותר? אז יש לנו פתרון עבורכם. חברת 'עולם החימום', מתמחה בהתקנה של חימום רצפה ומשאבות חום בשוק הנדלן ועבור לקוחות פרטיים. אם אתם מחפשים ליווי והדרכה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אם אתם מחפשים חברה המתקינה מערכות תוצרת החברות המובילות בעולם, כמו Samsung  ו-Mitsubishi, הגעתם למקום הנכון.

  מה זה חימום רצפה ולמה הוא משמש

  רגע לפני שאנחנו מתקדמים לצדדים האופרטיביים, אנחנו רוצים להסביר בכמה מילים מה זה חימום רצפה. מדובר על מערכת אשר מבוססת על עקרון פשוט. כל מי שלמד מדעים אי פעם, יודע כי חום תמיד עולה למעלה. כלומר, ההיגיון אומר כי אם נחמם את הרצפה, החדר כולו יהפוך חם ונעים יותר עם הזמן. איך אנחנו עושים את זה? בקלות. כל שעלינו לעשות זה להתקין צינורות מיוחדים, אשר מאפשרים לנו להעביר מים חמים מתחת לבלטות. כך, החדר כולו מתחמם בקלות והתוצאות מדברות בעד עצמן. בניגוד לפתרונות אחרים, אשר מתבררים פעמים רבות כבלתי יעילים, הרי שבמקרה הזה אנחנו מדברים על מערכת חסכונית באנרגיה, ידידותית לסביבה, אשר לא מאכזבת אף פעם.

  איך תדעו האם המערכת מתאימה לכם

  במדינת ישראל מדובר על פתרון המתאים ממש כמו כפפה ליד. התקנה של המערכת רלוונטית לכולם. החל מלקוחות פרטיים המעוניינים ליהנות מבית חם, כלה באנשי עסקים המחפשים פתרון אפקטיבי לחימום המשרדים של החברה, כלה במי שמחפשים איך להשביח את הנכס הנמצא בבעלותם. כמובן, בכל פעם, אנחנו צריכים לקחת את המשתנים השונים ולהתאים את המערכת לצרכים של הלקוחות והתנאים בשטח.

  איך יוצאים לדרך ממש עכשיו

  כל שעליכם לעשות הוא לדבר איתנו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם תמיד. עשו מה שצריך כדי שהחורף הזה יהיה חם ונעים.

  חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  בתור מי שעוסקים במתן פתרונות לחימום הבית או המשרד, עבור יזמים בתחום הנדלן ולקוחות פרטיים, אנחנו, כאן, בחברת 'עולם החימום', יכולים להמליץ בגאווה ולומר כי חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא הפתרון האולטימטיבי, עבור הקהל הישראלי. במאמר הבא נדבר על המערכת ועל האופן בו נכון להתקין אותה בנכס לו יש כבר ריצוף עומד. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מעולים ומי שיודעים לתת מענה יסודי ואמיתי ללקוח, אנחנו תמיד כאן לצידכם.

  האם אפשר להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  למי שלא מכיר, אנחנו מדברים על מערכת המותקנת מתחת לריצוף בבית. המערכת מורכבת משורה ארוכה של צינורות בהם זורמים מים חמים. האוויר החם עולה למעלה והוא מחמם את החדר לטמפרטורה האולטימטיבית. המערכת עובדת על בסיס משאבת חום, מה שהופך את הקונסטרוקציה כולה לכזו שתורמת לסביבה משום שהיא נחשבת חסכונית באנרגיה.

  התשובה לשאלה בכותרת המאמר היא כן. במילים אחרות, אין שום בעיה להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים. אלא, חשוב לבצע את העבודה באופן מקצועי ואחראי, כדי למנוע נזק לטווח הארוך.

  למה מדובר על בחירה משתלמת במיוחד

  הזכרנו זאת במילה, חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא למעשה מאפשר לנו לחמם את החדר תוך חיסכון משמעותי באנרגיה, במילים אחרות, אנחנו מדברים על חיסכון בחשמל. מי שלא מעוניינים לשלם סכומים גבוהים לחברת החשמל שלא לצורך, ימצאו כאן מזור לבקשתם. אל תשכחו כי מהרגע בו המערכת מותקנת, למעשה, אתם פשוט נהנים מחימום אולטימטיבי ואחיד של החלל. מה שתנור חימום פשוט לא יצליח לעשות גם אם יישאר דלוק לאורך שעות ארוכות. שלא נדבר על כך שמערכת מתקדמת לא נשחקת בקלות לעומת אמצעי חימום אחרים. כך שגם אם ההתקנה נחשבת יקרה יותר ברגע הראשון, לאורך הזמן זו בחירה משתלמת בהחלט.

  איך אנחנו יכולים לעזור לכם ממש עכשיו

  אנחנו תמיד אוהבים לבצע את העבודה באופן יסודי בלי להתחשב בלוח זמנים צפוף. חודשי הקיץ הם הזדמנות נהדר להיערך לחורף בלי שום בעיה. לפרטים ולקבלת חוות דעת מקצועית, דברו איתנו, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  1700501225