1700501225
חימום מים

חימום מים באמצעות גז הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד. אחת האפשרויות של חימום מים בעזרת גז, היא באמצעות יונקרס. הפופולריות של התקנות יונקרס בבתים עלתה עקב עליית מחירי החשמל והנוחות של חימום מים בגז. יונקרס, הנקראת על שם חברה גרמנית המייצרת מחממי מים בגז.

קיימים שני סוגים של מערכות יונקרס: אחת לחימום מים בגז ואחרת לחימום הבית. ניתן לבחור להתקין מערכת יונקרס משולבת המשרתת הן למטרות חימום והן לחימום מים, אם כי פחות נפוץ להתקין מערכת חימום בלבד. אם אתם כבר עוברים עבודות תשתית להתקנת יונקרס להסקה, מומלץ להתקין על הדרך גם דוד יונקרס.

אפשרות נוספת היא התקנת מערכת יונקרס משולבת המחוברת לדוד שמש. מערכת זו מפעילה אוטומטית את היונקרס כאשר המים בדוד מתקררים, ומחממת אותם לטמפרטורה הרצויה שנקבעה מראש. כל עוד יש מים חמים בדוד, היונקרס נשארים לא פעילים, מה שמביא לחיסכון בגז.

חימום מים יתרונות:

לחימום מים באמצעות גז ישנם יתרונות רבים. הסיוע של היונקרס מביא לתוצאות מעולות:

 1. חימום מים מהיר: יונקרס מחמם מים במהירות, מבטל את הצורך בתכנון מוקדם ומאפשר מקלחות ספונטניות.
 2. חיסכון בעלויות: בניגוד לדודי שמש או חשמל שצורכים אנרגיה באופן רציף, יונקרס מפסיק לפעול באופן אוטומטי ברגע שהדוד חימם את המים, וחוסך גם בגז וגם בכסף.
 3. מבטל סכסוכים משפחתיים על רקע מקלחות: עם יונקרס, יש אספקה ​​בשפע של מים חמים לכולם, תוך צמצום זמן ההמתנה ומניעת מחלוקות בתוך המשפחה

עובדים עם המומחים

לאחר שמנינו את היתרונות הרבים שישנם בחימום מים עם גז, ניתן רק לבחור את החברה שתבצע עבורכם את העבודה.  ראשית בבואכם לשכור את החברה הנכונה בדקו את הרישיון של טכנאי הגז, הזמינו טכנאי מוסמך עם המלצות ולא פחות חשוב,  בקשו הסברים מטכנאי הגז. חברת 'עולם החימום', היא מומחית בתחום. בפנייתכם אל החברה תזכו ליהנות מהתקנה של הסקה מרכזית איכותית, עמידה מפני שחיקה, במחירים משתלמים במיוחד.

מערכת חימום מים

מערכת חימום מים

אנחנו, חברת 'עולם החימום', רואים לנגד עיננו איך הקידמה והטכנולוגיה יכולים לשנות את חוקי המשחק ולהביא לכל אזרח ישראלי את המענה הטוב ביותר בחודשי החורף. אם אתם מחפשים מערכת חימום מים יעילה וחסכונית לחימום תת רצפתי הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן כדי להביא לכם את המערכות של החברות הטובות בעולם, Samsung  ו- Mitsubishi Electric אנחנו נתקין את המערכת עבורכם באופן יסודי ואפקטיבי ופשוט נעשה כל מה שצריך, כדי שגם אתם, תוכלו ליהנות ממערכת טובה ואיכותית. מעוניינים לשמוע עוד? אנחנו פה כדי לענות לכל שאלה.

כמה מילים על מערכת חימום מים

בשביל לחמם מים אנחנו צריכים אנרגיה, את זה כולנו יודעים. בדרך כלל, כאשר אנחנו חושבים על תהליך חימום של מים, אנחנו חושבים על שימוש בחשמל לצורך כך. זה מה שקורה בקומקום שלנו על השיש וזה מה שקורה בדודי שמש, כאשר המערכת ממירה את קרני השמש לאנרגיה סולארית ולחשמל. אבל, מערכת חימום מים עובדת בטכניקה אחרת, על ידי משאבת חום. בקצרה, אנחנו מדברים על קונסטרוקציה ייחודית, אשר אוספת אוויר חם מהאוויר בחוץ ומהאדמה ומחדירה אותו אל המים בשביל לחמם אותם לטמפרטורה הרצויה. כך, אנחנו גם חוסכים באנרגיה, שכן אנחנו משתמשים באוויר חם קיים ולא מייצרים משהו חדש באמצעים מלאכותיים, אנחנו גם למעשה, מאפשרים לציבור הישראלי, ליהנות ממים חמים לאורך כל חודשי השנה בלי להדליק מתג ייחודי לשם כך.

איך אנחנו מבצעים את העבודה שלנו?

אנחנו מתייחסים לעבודה בשני שלבים מרכזיים:

 1. אנחנו בוחנים עם הלקוח את הצרכים שלו: כדי שנוכל לעזור לכם אנחנו צריכים להבין מה אתם צריכים בדיוק. האם אתם מחפשים מערכת חימום מים בשביל חימום תת רצפתי? האם מדובר על צורך אחר? חימום בריכה או ג'קוזי וכן הלאה? לכל ישנם פתרונות מצויינים.
 2. אנחנו מגיעים לשטח, בוחנים את התנאים ומבצעים התקנה: אנחנו רוצים להתאים את המערכת באופן אישי לבית שלכם. בשביל זה אנחנו בוחרים צוות עובדים מקצועי וקפדן.

לפרטים נוספים, אנחנו זמינים ממש עכשיו.

התחברתם ליתרונות ומעוניינים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בואו לראות את תהליך העבודה לפי שלבים
  01
  איך חימום רצפתי עובד?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  02
  מהו חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  03
  למה צריך חימום תת רצפתי?

  בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלי

  מאמרים נוספים

  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק
  העולם החדש לחימום הבית הפרטי או בית העסק

  העולם החדש מאלץ אותנו, חברת 'עולם החימום', לחפש עבורכם, הלקוחות, כלים אופטימליים לחימום הבית הפרטי או בית העסק. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום מחדש. אנחנו כאן כדי להציע לכם חימום תת רצפתי מים, תוך ייבוא והתקנה של המערכות המתקדמות בעולם. אנחנו כאן כדי להבטיח כי החורף הבא יהיה חורף נעים וחמים במיוחד. רוצים לשמוע עוד על המערכות החדשות שלנו? זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

  איך חימום תת רצפתי מים פועל

  אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על חימום תת רצפתי מים, הגעתם למקום הנכון. השורשים של הטכניקה הזו מגיעים אלינו מרומא העתיקה, לא פחות. אנשי האצולה נהנו משהייה בבית המרחץ המעלה אדים. איך הרומאים הצליחו לחמם את החדר? בזכות מערכת סודית אשר הוקמה מתחת לרצפה, בה עברו מים חמים שהביאו להתחממות הדרגתית של החדר כולו. היום, חימום תת רצפתי מים עובד באופן די דומה. אנחנו מתקינים צינורות מיוחדים, בהם זורמים מים חמים ומשום שהאוויר החם עולה למעלה כל הזמן, הרי שהחדר כולו הופך נעים וחמים יותר עם הזמן.

  מה אנחנו צריכים לדעת כדי לצאת לדרך

  העיקרון אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מים. בשביל שהתוצאה תהיה טובה ויעילה, אנחנו צריכים להגיע למקום, לקבל את הנתונים הדרושים לנו ולהתחיל לעבוד. יש משמעות למקום בו אנחנו מבצעים את העבודה, לצורך העניין, האם אנחנו מייעדים את המערכת לחמם חדר בירושלים או תל אביב, שכן הטמפרטורה הצפויה בשני המקומות היא לא זהה. בנוסף, אנחנו צריכים להבין מה גודלו של תא השטח כדי שנתאים את המערכת באופן מדויק.

  זה הזמן לבחור נכון

  אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות לחימום הבית, אם אתם רוצים להשתמש במערכת אשר משתמשת באופן יעיל באנרגיה ונחשבת ידידותית לסביבה, אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך, זה הפתרון עבורכם. חימום תת רצפתי מים מתאים לקהל הישראלי ויכול לשנות את החורף הבא מהקצה אל הקצה.

  לפרטים, אנחנו כאן. אנחנו תמיד ממליצים להיערך מראש, עלול לבוא בהפתעה.

  המשך קריאה >
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת
  מערכת הפועלת באמצעות משאבת חום מתקדמת

  אתם כבר לא צריכים להגיע לחורף ושוב להתכנס סביב תנור החימום הישן שלא באמת נותן לכם את המענה הדרוש. אנחנו חיים בעידן חדש, עולם בו יש לנו פתרונות הרבה יותר יעילים ואפקטיביים. חברת 'עולם החימום', מתמחה בשימוש במשאבות חום ובהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. אנחנו מובילים את הענף כבר שנים ומאמינים כי בפינו בשורה שיכולה לשנות את החורף הישראלי מהקצה אל הקצה.

  למה אנחנו מאמינים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי

  ישנם יתרונות רבים למערכת. אבל לפני שנדון בהם, אנחנו רוצים להסביר לרגע איך זו עובדת. אנחנו מדברים למעשה על התקנה של צינורות קטנים, מתחת לרצפה בבית או במשרד. הצינורות מובילים מים חמים שלמעשה, תורמים להתחממות של החדר כולו. הרי אוויר חם כל הזמן שואף לעלות כלפי מעלה. באופן הזה, למעשה, אנחנו מבטיחים כי החדר ישאר נעים וחמים תוך שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל. היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי זה קודם כל בכך שהמערכת מאפשרת לנו לחמם את כל החדר בלי שום בעיה. שנית, המערכת לא מייבשת את האוויר כמו שקורה אם משתמשים באמצעי חימום חלופיים. משום שאנחנו מחממים את המים בצינורות בעזרת משאבת חום, הרי שמדובר על פתרון שיש לו גם יתרונות אקולוגיים, כך שאנחנו גם שומרים על הסביבה באותו הזמן.

  מה הופך את המערכת הזו משתלמת בטווח הארוך

  כאמור, אנחנו מדברים על מערכת אשר נחשבת חסכונית באנרגיה. כלומר, בשביל ליהנות ממנה אנחנו לא צריכים לנצל כל כך הרבה חשמל. במילים אחרות, אתם יכולים להגיד שלום לחשבון החשמל המנופח בחודשי החורף וליהנות מתוצאות נפלאות שלא עושות חור גדול בכיס בכל שנה מחדש.

  למה הפתרון הזה מושלם לקהל הישראלי

  מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבת חום מתקדמת. אנחנו לא נלאה אתכם בפרטים, אנחנו רק נגיד כי המשאבה כמו לוקחת אוויר חם מבחוץ, מהאדמה ומהאוויר ומכניסה אותו לתוך המים הזורמים בצינורות. המערכת אפקטיבית במקומות בהם הטמפרטורה לא יורדת מתחת לאפס. כלומר, היא פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לקהל הישראלי.

  לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

  המשך קריאה >
  הסקה מרכזית מים
  הסקה מרכזית מים

  לחברת 'עולם החימום', יש את הפתרון הטוב ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחורף חם ונעים. הסקה מרכזית מים, היא מערכת ייחודית, אשר משתמשת במים חמים כדי לחמם את החלל. נשמע מוזר? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. אם תרצו, אנחנו ממתינים לכם ממש עכשיו. אצלנו תמצאו צוות עובדים צעיר, מיומן ומקצועי המביטים תמיד אל החידושים הטכנולוגים של השנים האחרונות ומתרגמים את הידע המקצועי לכלים פרקטיים שיכולים לעזור ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. לפרטים נוספים, מוזמנים להמשיך לקרוא.

  איך מערכת הסקה מרכזית מים עובדת

  בגדול, העיקרון די פשוט. אנחנו מרכיבים שורה של צינורות מתחת לרצפה. הצינורות מובילים מים חמים אשר עוזרים לנו לחמם את החדר כולו באופן אחיד. פשוט, מפני שאוויר חם נוטה לעלות כל הזמן למעלה. הסקה מרכזית על בסיס מים מאפשרת לנו להשתמש ולנצל את הכוח של המים כדי להעלות את הטמפרטורה בצורה טובה וידידותית לסביבה. איך אנחנו מחממים את המים אתם שואלים? אנחנו לא משתמשים בגופי חשמל, אלא במשאבת חום מיוחדת, אשר תפקידה הוא לאסוף אוויר חם מבחוץ ולדחוס אותו לתוך המערכת. באופן הזה, התוצאה הסופית היא של חדר חם, נעים וכזה שתהליך החימום שלו גם מצליח לשמור על הסביבה שלנו.

  איך נראה תהליך ההתקנה והעבודה שלנו

  לא נוכל להתקין הסקה מרכזית על מים ללא שיתוף פעולה של הלקוח. כלומר, אנחנו צריכים אתכם כדי להבין למה אתם מצפים וכדי להכין את התשתיות בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור כי קיימות משאבות חום שונות וכי בכל פעם, אנחנו צריכים להרכיב מערכת ההולמת את הצרכים של הלקוח. בשביל זה, חשוב שנגיע לשטח נכיר את המשתנים המשפיעים על הבית שלכם ועל הנכס.

  לאחר מכן, נצא לדרך. אנחנו מקפידים לבחור צוות מקצועי ומיומן, כדי שתהליך ההתקנה מצד אחד, יביא לכם את המענה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. מהצד השני, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה לעין. חלילה, אנחנו לא רוצים לעשות פעולות שיחבלו בנכס שלכם.

  למידע נוסף, אנחנו תמיד זמינים בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו.

  המשך קריאה >