1700501225
אודותינו

עולם החימום הישראלי בע''מ

חזון

קבוצת עולם החימום - היחידים בארץ בתחום החימום תת רצפתי הביתי, בעלי חותם אמינות.

שירות ומקצוענות ללא פשרות!

בשל מזג האוויר הקשה של החורף הירושלמי הידוע, פותחו פתרונות הסקה וחימום ביתי ע”י בעלי מקצוע מקומיים. עולם החימום עובדת עם שישה צוותים – “הצוותים הירושלמים”, דור שלישי במערכות חימום כאשר הסבא התחיל במערכות חימום על בסיס סולר ונפט לפני 80 שנה, האבות עם מערכות חימום תת רצפתי על בסיס סולר והדור השלישי משתמש בטכנולוגיות הכי חדישות והכי מתקדמות של משאבות חום. קבוצת עולם החימום מעניקה את השילוב המושלם של מערכות חדישות העומדות בחזית הטכנולוגיה ושירות חם ומשפחתי. הצוותים ילוו אתכם לאורך כל הדרך החל משלב הייעוץ, התכנון ועד ההתקנה. כל זאת בתיאום עם העובדים באתר ולאחר מכן במתן שירותי הדרכה ותחזוקה.

קבוצת עולם החימום היחידים בארץ בתחום החימום התת רצפתי הביתי,

בעלי חותם אמינות!
כל הסיבות לבחור בחימום תת רצפתי
נעים יותר

לקוחות מדווחים על תחושת נעימות ונוחות, הילדים יחפים עם גופיה כשבחוץ מתחת ל-0 מעלות.

בריא יותר

איכות גבוהה של אוויר לנשימה – החימום אינו מייבש את האוויר ואינו מייצר ענני אבק.

בטוח יותר

מערכת בטוחה ובריאותית לילדים, חימום מהרגליים ומעלה, ולא ישירות לראש. ללא סכנת התלקחות כמו תנור או מפזרי חום.

יעיל יותר

אין תלות במקור אנרגיה מתכלה ויקר, כמו גז או סולר.

חכם יותר

שליטה מושלמת בטמפרטורות בכל אזור ואזור בבית על פי הצורך בטרמוסטט חכם.

אסתטי יותר

שמירה על עיצוב – לא תופס מקום ושטח בשונה מקמין, מזגן או מחממים ניידים.

התחברתם לתהליך העבודה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

  עובדים עם המותגים המובילים

  חימום תת רצפתי - מי אנחנו?

  קבוצת עולם החימום הינה נציגה ומפיצה של משאבות חימום מבית מותגי העל סמסונג ומיטסובישי עולם החימום משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר בשוק החימום הרצפתי, חומרי גלם בעלי תו תקן גרמני skz (תו התקן המחמיר והאיכותי בעולם).

  למה הלקוחות בוחרים בנו?

  שרות אמין

  שימוש במוצרים האיכותיים ביותר

  נסיון של שנים ואלפי התקנות

  בטכנולוגיה העדכנית ביותר

  מערכות EVI מהיצרנית האיכותית בעולם

  בין לקוחותינו

  דה מרקר בשיתוף אתר מדרג, לדירוג אובייקטיבי של בעלי מקצוע בכל התחומים, דירג את חברת עולם החימום החל משנת 2012 במקום השני באיכות השירות וההתקנות לחימום תת רצפתי.

  איך חימום רצפתי עובד?

  החימום התת רצפתי בבית מחולק למעגלי צנרת נפרדים לכל 12-15 מ”ר, המחוברים למרכזיה המצויה בכל קומה בבית.

  כל מרכזיה מחוברת ישירות למקור החום כגון: משאבת חום, תנור גז או מיכל סולר, אשר תפקידם לחמם את המים ולהעבירם אל המרכזיה, ומשם לצינורות התת רצפתיים.

  מהו חימום תת רצפתי?

  חימום תת רצפתי הינה תשתית צינורות יעודיים הפרוסה מתחת לריצוף הבית.

  התשתית מחוברת באמצעות המחלקים הראשיים למקור חום מסוגים שונים הממוקם מחוץ לבית, כגון: משאבת חום, תנור גז, תנור סולר, אשר תפקידו להזרים מים חמים לצינורות, להעברה יעילה של החום אל הרצפה ואל חלל הבית.

  קיימת אפשרות גם לחמם את הריצוף באמצעות גידי חשמל מיוחדים לחימום אשר מחוברים ישירות ללוח החשמל. שיטה זו מקובלת יותר לאזורי חימום קטנים כגון מקלחות וחדרים בודדים עקב עלות צריכת חשמל גבוהה.

  מערכת חימום תת רצפתית

  מערכת של חימום תת רצפתי מאפשרת ליהנות מאווירה מושלמת במבנה הסגור. המערכת מתאימה לבית, למבנים ציבוריים ולעסקים. את החימום אפשר להפעיל בקלות מנקודה אחת כאשר ניתן לשלוט בחללים שונים בנפרד, בהתאם לתכנון המקדים.

  צינורות אשר פרוסים תחת ריצוף הבית או תחת הפרקט מהווים את מחוברים למקור חום ומפזרים אותו ברחבי החלל. מקור האנרגיה המספק את החום יכול להיות משאבת חום, תנור גז או תנור סולר כשאלו מסייעים בהעברת מים חמים בצנרת. שיטת חימום נוספת היא גידי חשמל המחוברים ישירות ללוח החשמל ומחממים את הריצוף.

  למה צריך חימום תת רצפתי?

  חימום תת רצפתי משאבות חום מביא את היתרונות של המשאבה ושל המערכת שנמצאת תחת הרצפה. זהו פתרון אידאלי אשר מאפשר ליהנות מבית נעים וחמים בתצרוכת אנרגטית נמוכה. המשאבה מחממת מים כשהיא משתמשת באנרגיה מתחדשת ומנצלת אותה בצורה הטובה ביותר.

  משאבות חום יכולות לפעול לאורך זמן רב ללא צורך בתחזוקה או פעילות מיוחדת. השליטה בהן מתבצעת מהבית בלחיצת כפתור אחת ולאחר מכן הן מעבירות את האנרגיה לחימום הבית. המשאבה היא חלק אחד של המערכת כשהחלק הפרוס בבית הוא זה שמורגש בחיי היום יום.

  מה היתרונות בחימום רצפתי?

  חימום תת רצפתי מציע את כל היתרונות שאפשר לרצות בבית. ההתקנה מתבצעת באופן חד פעמי ולאחר מכן אין צורך בפעולות תחזוקה אלא פשוט הפעלה וכיבוי המערכת בהתאם לחיים בבית.

  בטיחות בחימום

  מערכת חימום תת רצפתית היא מערכת סגורה ובטוחה. אין דאגות לטמפרטורה משתנה, אין סכנה בהליכה יחפים וישנה הפרדה בין מקור האנרגיה למקור המפיץ את החום.

  חום עולה למעלה

  החום עולה באופן טבעי למעלה וברגע שמערכת החימום נמצאת תחת הרצפות או הפרקט מתבצע ניצול מקסימלי של האנרגיה. החום מגיע מהרצפה וממלא את החלל כך שכל נקודה בחדר היא בטמפרטורה הרצויה.

  נינוחות בבית

  הבית הרבה יותר נעים כשהחום מגיע מהחלק התחתון שלו ואפשר להתהלך יחפים ולא לדאוג מהטמפרטורה, גם ברצפה וגם כשיושבים בכיף על הספה.

  שליטה פשוטה

  קל מאד לשלוט במערכת, בהפעלה ובכיבוי שלה. אין צורך בפעולות תחזוקה לאורך הזמן ותודות לניתוק המערכת היא אמינה ויכולה לעבוד שנים רבות ללא כל התערבות.

  אפשרויות עיצוב

  מזגנים ואמצעי חימום שונים תופסים מקום בבית ומחייבים התאמה של הריהוט. חימום תת רצפתי אינו מגביל את אפשרויות העיצוב ומציע את האווירה הטובה והנעימה ביותר במבנה.

  מתי מתקינים חימום רצפתי?

  התקנת חימום רצפתי תתבצע לרוב בתהליך הבניה או השיפוץ. בזמן זה יש לקבל החלטות רבות הנוגעות לחיים בבית ולכל החלטה תהיה השלכה כלכלית והשפעה על היום יום.

  ההחלטה על מערכת החימום תשפיע על האווירה בבית, על עלות האנרגיה ועל התחושה שתהיה בסופו של דבר בכל חדר וחלל.

  במקרה שהבית כבר נבנה והתקבלה החלטה להתקין מערכת חימום רצפתי אפשר להתקין מעליה פרקט בכל עיצוב. התוצאה היא נינוחות, חום ועיצוב.

  תכנון מערכת חימום תת רצפתית

  הנחת מערכת חימום תת רצפתית מתחילה מתכנון נכון. לשם כך המתקינים ירצו קודם כל להכיר את המבנה, להבין את הדרישות האישיות ובהתאם יתחילו לתכנן היכן לפרוס את המערכת. בשלב זה, יתקבלו החלטות בנוגע למקור האנרגיה המיועד לחימום, אופן פריסת המערכת ונקודות השליטה כך שיהיו תואמות לחיי בית נוחים וחמימים.

  בסיום תהליך התכנון אפשר לאשר את העבודה ולגשת לביצוע וזאת בהנחה שהבית מוכן לכך. ככל הנדרש ההתקנה תתבצע בתיאום גורמים אחרים רלוונטיים אשר עובדים במבנה.

  כיצד פועלת מערכת חימום תת רצפתי?

  מבט על מערכת החימום מראה צורה של רשת צינורות הפרוסה תחת הרצפות או הפרקט של הבית. כל רשת מחוברת למרכזיה אשר יוצאת לתרמוסטט הנמצא בחלל החדר ודרכו ניתן לשלוט על הטמפרטורה. לאחר שהמערכת פרוסה והרצפה מונחת, אי אפשר לראות את הצינורות אלא רק לשלוט בהם בקלות וכמובן, להרגיש את הבית הנעים.

  ברגע שהמערכת פועלת, החום מתחיל לפעול ולעלות כלפי מעלה. כיוון שחום עולה באופן טבעי, התחושה היא של חימום שעובד בכל החלל. אפשר ללכת על הרצפה יחפים וללבוש בגדים קלילים בבית כי כל חלק מרגיש נעים. את תשתית המערכת יש לחבר למקור אנרגיה כאשר ישנן אפשרויות שונות שהכלכלית ביותר היא משאבת חום.

  הבטיחות של המערכת חימום תת רצפתית

  ישנם יתרונות רבים לבחירת מערכת חימום תת רצפתית כשאחד מהם הוא הבטיחות. כיוון שאין גוף חימום חשוף, אין כל חשש מפגיעה, גם לא בבית עם תינוקות קטנים שזוחלים על הרצפה. המערכת סגורה, אין כל חשש לחשיפה לחשמל והיא לא צוברת אבק כך שהיא לא משפיעה על איכות האוויר בבית.

  מעבר לכך שהמערכת בטיחותית, כיוון שהיא לא בולטת, היא לא משפיעה על העיצוב של החלל. למעט תרמוסטט שנראה ככפתור גדול, אין כל מגבלה וזאת בניגוד למזגנים או תנורי חימום גדולים. בשורה התחתונה, זהו פתרון אידאלי לבתים קטנים וגדולים, משרדים ולמעשה כל מרחב מחיה.

  תפעול ותחזוקת המערכת חימום

  תחזוקת המערכת. למעשה, אין כל צורך לבצע פעולות מיוחדות לאורך השנים. ההפעלה של המערכת נעשית מנקודה אחת (בבתים גדולים יהיו מספר נקודות שליטה, בהתאם לתכנון המקדים) ואין צורך בלימוד מיוחד כדי להפעיל אותה. מבחינת התחזוקה, גם אין כל צורך לדאוג כיוון שהמערכת לא חשופה לפגיעות.

  המערכת נמצאת תחת הרצפה ולכן היא לא חשופה לפגיעה. אי אפשר “לשחק” עם הצנרת והיא קבועה במקומה. אבק לא מגיע למערכת ולכן הוא לא משפיע עליה. אין כל ספק שזוהי המערכת הטובה והיעילה ביותר לחמם את הבית או כל חלל אחר שנמצאים בו מדי יום.

  מה היתרונות של חימום תת רצפתי?

  החום עולה למעלה, שליטה פשוטה, מגוון אפשרויות עיצוב, בטיחות בעבודה.

  איך מערכת חימום תת רצפתי עובדת?

  המערכת מחולקת למעגלי צנרת נפרדים שמתחברים למרכזיה הראשית, שכל המרכזיה מחוברת למקור החום.

  חימום רצפה

  מכירים את הרגע הזה? הרגע בו החורף שוב מגיע בהפתעה מוחלטת? הרגע בו אתם מבינים כי אין לכם למעשה אמצעי חימום יעיל ואפקטיבי בשביל לחמם את הבית בצורה הטובה ביותר? אז יש לנו פתרון עבורכם. חברת ‘עולם החימום’, מתמחה בהתקנה של חימום רצפה ומשאבות חום בשוק הנדלן ועבור לקוחות פרטיים.

  אם אתם מחפשים ליווי והדרכה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אם אתם מחפשים חברה המתקינה מערכות תוצרת החברות המובילות בעולם, כמו Samsung ו-Mitsubishi, הגעתם למקום הנכון.

  מה זה חימום רצפה ולמה הוא משמש?

  רגע לפני שאנחנו מתקדמים לצדדים האופרטיביים, אנחנו רוצים להסביר בכמה מילים מה זה חימום רצפה. מדובר על מערכת אשר מבוססת על עקרון פשוט. כל מי שלמד מדעים אי פעם, יודע כי חום תמיד עולה למעלה. כלומר, ההיגיון אומר כי אם נחמם את הרצפה, החדר כולו יהפוך חם ונעים יותר עם הזמן. איך אנחנו עושים את זה? בקלות.

  כל שעלינו לעשות זה להתקין צינורות מיוחדים, אשר מאפשרים לנו להעביר מים חמים מתחת לבלטות. כך, החדר כולו מתחמם בקלות והתוצאות מדברות בעד עצמן. בניגוד לפתרונות אחרים, אשר מתבררים פעמים רבות כבלתי יעילים, הרי שבמקרה הזה אנחנו מדברים על מערכת חסכונית באנרגיה, ידידותית לסביבה, אשר לא מאכזבת אף פעם.

  איך תדעו האם המערכת מתאימה לכם?

  במדינת ישראל מדובר על פתרון המתאים ממש כמו כפפה ליד. התקנה של המערכת רלוונטית לכולם. החל מלקוחות פרטיים המעוניינים ליהנות מבית חם, כלה באנשי עסקים המחפשים פתרון אפקטיבי לחימום המשרדים של החברה, כלה במי שמחפשים איך להשביח את הנכס הנמצא בבעלותם. כמובן, בכל פעם, אנחנו צריכים לקחת את המשתנים השונים ולהתאים את המערכת לצרכים של הלקוחות והתנאים בשטח.

  איך יוצאים לדרך ממש עכשיו?

  כל שעליכם לעשות הוא לדבר איתנו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם תמיד. עשו מה שצריך כדי שהחורף הזה יהיה חם ונעים.

  חימום תת רצפתי על ריצוף קיים

  בתור מי שעוסקים במתן פתרונות לחימום הבית או המשרד, עבור יזמים בתחום הנדלן ולקוחות פרטיים, אנחנו, כאן, בחברת ‘עולם החימום’, יכולים להמליץ בגאווה ולומר כי חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא הפתרון האולטימטיבי, עבור הקהל הישראלי.

  במאמר הבא, נדבר על המערכת ועל האופן בו נכון להתקין אותה בנכס לו יש כבר ריצוף עומד. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מעולים ומי שיודעים לתת מענה יסודי ואמיתי ללקוח, אנחנו תמיד כאן לצידכם.

  האם אפשר להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים?

  למי שלא מכיר, אנחנו מדברים על מערכת המותקנת מתחת לריצוף בבית. המערכת מורכבת משורה ארוכה של צינורות בהם זורמים מים חמים. האוויר החם עולה למעלה והוא מחמם את החדר לטמפרטורה האולטימטיבית. המערכת עובדת על בסיס משאבת חום, מה שהופך את הקונסטרוקציה כולה לכזו שתורמת לסביבה משום שהיא נחשבת חסכונית באנרגיה.

  התשובה לשאלה בכותרת המאמר היא כן. במילים אחרות, אין שום בעיה להתקין חימום תת רצפתי על ריצוף קיים. אלא, חשוב לבצע את העבודה באופן מקצועי ואחראי, כדי למנוע נזק לטווח הארוך.

  למה מדובר על בחירה משתלמת במיוחד?

  הזכרנו זאת במילה, חימום תת רצפתי על ריצוף קיים הוא למעשה מאפשר לנו לחמם את החדר תוך חיסכון משמעותי באנרגיה, במילים אחרות, אנחנו מדברים על חיסכון בחשמל. מי שלא מעוניינים לשלם סכומים גבוהים לחברת החשמל שלא לצורך, ימצאו כאן מזור לבקשתם. אל תשכחו כי מהרגע בו המערכת מותקנת, למעשה, אתם פשוט נהנים מחימום אולטימטיבי ואחיד של החלל. מה שתנור חימום פשוט לא יצליח לעשות גם אם יישאר דלוק לאורך שעות ארוכות. שלא נדבר על כך שמערכת מתקדמת לא נשחקת בקלות לעומת אמצעי חימום אחרים. כך שגם אם ההתקנה נחשבת יקרה יותר ברגע הראשון, לאורך הזמן זו בחירה משתלמת בהחלט.

  איך אנחנו יכולים לעזור לכם ממש עכשיו

  אנחנו תמיד אוהבים לבצע את העבודה באופן יסודי בלי להתחשב בלוח זמנים צפוף. חודשי הקיץ הם הזדמנות נהדר להיערך לחורף בלי שום בעיה. לפרטים ולקבלת חוות דעת מקצועית, דברו איתנו, אנחנו כאן.

  נעים יותר

  לקוחות מדווחים על תחושת נעימות ונוחות, הילדים יחפים עם גופיה כשבחוץ מתחת ל-0 מעלות.

  יעיל יותר

  אין תלות במקור אנרגיה מתכלה ויקר, כמו גז או סולר.

  בריא יותר

  איכות גבוהה של אוויר לנשימה – החימום אינו מייבש את האוויר ואינו מייצר ענני אבק.

  חכם יותר

  שליטה מושלמת בטמפרטורות בכל אזור ואזור בבית על פי הצורך בטרמוסטט חכם.

  אסתטי יותר​

  שמירה על עיצוב – לא תופס מקום ושטח בשונה מקמין, מזגן או מחממים ניידים.

  בטוח יותר

  מערכת בטוחה ובריאותית לילדים, חימום מהרגליים ומעלה, ולא ישירות לראש. ללא סכנת התלקחות כמו תנור או מפזרי חום.

  למה הלקוחות בוחרים בנו?

  • נסיון של שנים ואלפי התקנות.
  • מערכות EVI מהיצרנית האיכותית בעולם.
  • שימוש במוצרים האיכותיים ביותר.
  • בטכנולוגיה העדכנית ביותר.
  • שרות אמין.

  מערכת חימום תת רצפתי

  אתם כבר לא צריכים להגיע לחורף ושוב להתכנס סביב תנור החימום הישן שלא באמת נותן לכם את המענה הדרוש. אנחנו חיים בעידן חדש, עולם בו יש לנו פתרונות הרבה יותר יעילים ואפקטיביים. חברת 'עולם החימום', מתמחה בשימוש במשאבות חום ובהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. אנחנו מובילים את הענף כבר שנים ומאמינים כי בפינו בשורה שיכולה לשנות את החורף הישראלי מהקצה אל הקצה.

  למה אנחנו מאמינים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי

  ישנם יתרונות רבים למערכת. אבל לפני שנדון בהם, אנחנו רוצים להסביר לרגע איך זו עובדת. אנחנו מדברים למעשה על התקנה של צינורות קטנים, מתחת לרצפה בבית או במשרד. הצינורות מובילים מים חמים שלמעשה, תורמים להתחממות של החדר כולו. הרי אוויר חם כל הזמן שואף לעלות כלפי מעלה. באופן הזה, למעשה, אנחנו מבטיחים כי החדר ישאר נעים וחמים תוך שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל. היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי זה קודם כל בכך שהמערכת מאפשרת לנו לחמם את כל החדר בלי שום בעיה. שנית, המערכת לא מייבשת את האוויר כמו שקורה אם משתמשים באמצעי חימום חלופיים. משום שאנחנו מחממים את המים בצינורות בעזרת משאבת חום, הרי שמדובר על פתרון שיש לו גם יתרונות אקולוגיים, כך שאנחנו גם שומרים על הסביבה באותו הזמן.

   

  מערכת חימום תת רצפתי מחיר

  מה הופך את המערכת הזו משתלמת בטווח הארוך

  כאמור, אנחנו מדברים על מערכת אשר נחשבת חסכונית באנרגיה. כלומר, בשביל ליהנות ממנה אנחנו לא צריכים לנצל כל כך הרבה חשמל. במילים אחרות, אתם יכולים להגיד שלום לחשבון החשמל המנופח בחודשי החורף וליהנות מתוצאות נפלאות שלא עושות חור גדול בכיס בכל שנה מחדש.

  למה הפתרון הזה מושלם לקהל הישראלי

  מערכת חימום תת רצפתי עובדת באמצעות משאבת חום מתקדמת. אנחנו לא נלאה אתכם בפרטים, אנחנו רק נגיד כי המשאבה כמו לוקחת אוויר חם מבחוץ, מהאדמה ומהאוויר ומכניסה אותו לתוך המים הזורמים בצינורות. המערכת אפקטיבית במקומות בהם הטמפרטורה לא יורדת מתחת לאפס. כלומר, היא פשוט מתאימה כמו כפפה ליד לקהל הישראלי.

  לפרטים נוספים, אנחנו כאן.

  חימום תת רצפתי מים

  העולם החדש מאלץ אותנו, חברת 'עולם החימום', לחפש עבורכם, הלקוחות, כלים אופטימליים לחימום הבית הפרטי או בית העסק. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בכל יום מחדש. אנחנו כאן כדי להציע לכם חימום תת רצפתי מים, תוך ייבוא והתקנה של המערכות המתקדמות בעולם. אנחנו כאן כדי להבטיח כי החורף הבא יהיה חורף נעים וחמים במיוחד. רוצים לשמוע עוד על המערכות החדשות שלנו? זה הזמן שלכם להמשיך לקרוא.

  איך חימום תת רצפתי מים פועל

  אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על חימום תת רצפתי מים, הגעתם למקום הנכון. השורשים של הטכניקה הזו מגיעים אלינו מרומא העתיקה, לא פחות. אנשי האצולה נהנו משהייה בבית המרחץ המעלה אדים. איך הרומאים הצליחו לחמם את החדר? בזכות מערכת סודית אשר הוקמה מתחת לרצפה, בה עברו מים חמים שהביאו להתחממות הדרגתית של החדר כולו. היום, חימום תת רצפתי מים עובד באופן די דומה. אנחנו מתקינים צינורות מיוחדים, בהם זורמים מים חמים ומשום שהאוויר החם עולה למעלה כל הזמן, הרי שהחדר כולו הופך נעים וחמים יותר עם הזמן.

   

  התקנת חימום תת רצפתי מים

  העיקרון אולי נשמע פשוט, אבל לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מים. בשביל שהתוצאה תהיה טובה ויעילה, אנחנו צריכים להגיע למקום, לקבל את הנתונים הדרושים לנו ולהתחיל לעבוד. יש משמעות למקום בו אנחנו מבצעים את העבודה, לצורך העניין, האם אנחנו מייעדים את המערכת לחמם חדר בירושלים או תל אביב, שכן הטמפרטורה הצפויה בשני המקומות היא לא זהה. בנוסף, אנחנו צריכים להבין מה גודלו של תא השטח כדי שנתאים את המערכת באופן מדויק.

  זה הזמן לבחור נכון

  אם אתם רוצים ליהנות מהטכנולוגיות החדשות לחימום הבית, אם אתם רוצים להשתמש במערכת אשר משתמשת באופן יעיל באנרגיה ונחשבת ידידותית לסביבה, אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך, זה הפתרון עבורכם. חימום תת רצפתי מים מתאים לקהל הישראלי ויכול לשנות את החורף הבא מהקצה אל הקצה.

  לפרטים, אנחנו כאן. אנחנו תמיד ממליצים להיערך מראש, עלול לבוא בהפתעה.

  חימום תת רצפתי על מים

  חברת 'עולם החימום', היא חברה צעירה ודינמית, בעלת נסיון רב שנים, אשר הוקמה במטרה לתת לקהל הישראלי פתרון אפקטיבי עבור חימום הבית בחודשי החורף. מי שמתגוררים בהרי ירושלים, בגליל או בגולן, מכירים את החודשים הללו בשנה, בהם הקור פשוט לא מרפה. בניסיון להעניק לכם, הלקוחות, את החוויה המושלמת. אנחנו בוחרים לעבוד עם החברות המובילות בעולם עבור התקנה של חימום תת רצפתי על מים. בין היתר, תמצאו אצלנו מוצרים של חברת  SAMSUNG  ו-MITSUBISHI כמו כן, אנחנו פועלים ביחד עם צוות עובדים מקצועי ומנוסה, כדי להביא לכם בכל פעם, את הטוב ביותר.

  חימום תת רצפתי על מים, הפתרון המושלם בעידן הנוכחי

  יש כמה בעיות מרכזיות עם אמצעי החימום המוכרים. רדיאטור או תנור סלילים, לא רק שנחשב למסוכן לשימוש, אלא, הוא פשוט לא יכול באמת לחמם חדר גדול בצורה שווה. שלא נדבר על כך שתנור מהסוג הזה בדרך כלל לא מחזיק מעמד לאורך זמן. אמצעי חימום נוסף, המזגן המרכזי, בדרך כלל נחשב בזבזני בצריכה של חשמל והוא גם מייבש את האוויר. מה אפשר לעשות אם כן? אנחנו מאמינים בפתרון הטוב ביותר חימום תת רצפתי על מים. מערכת מתקדמת, אשר מחממת את הרצפה ומאפשרת לנו לחמם את הבית כולו בסופו של דבר. המערכת נחשבת חסכונית באנרגיה וכזו שתשתלם לכם בטווח הארוך.

   

  חימום תת רצפתי על מים מחיר

  איך אנחנו ניגשים לעבודה

  אנחנו אמנם חושבים כי חימום תת רצפתי על מים זו הבשורה החדשה בעידן הנוכחי, אבל כמובן, בכל פעם מחדש, עלינו לערוך היכרות עם הנתונים בשטח כדי להמליץ לכם, הלקוחות, על הצעדים הנכונים עבורכם. לכן, אנחנו תמיד נערוך שיחה מקדימה, נגיע למקום ונשקף לכם את תפיסת העולם שלנו, על מנת שביחד נבחר בפתרון הטוב ביותר בסופו של דבר.

  למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו

  אצלנו תמצאו עובדים מקצועיים, יסודיים וכאלו שמתייחסים לכל לקוח באדיבות. אנחנו כאן משום שאנחנו רואים איך פתרון פשוט כמו חימום תת רצפתי על מים יכול לא רק לסייע לכם, הלקוחות, אלא, יכול גם לסייע לעולם שלנו להישאר נקי יותר ופחות מזוהם. לפרטים, אנחנו פה.

  Slider Image
  1700501225